Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 138 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Stripe
W paski, zielona, 180x180 cm
(7)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Crushed Velvet
Z gumką, dwuosobowy, aksamitny, beżowy, 152x198 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Larsson Geo
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna, beżowa, 135x200 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Frill Ditsy Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 135x200 cm
(2)
W magazynie
139,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Narzuta Cosy Nori
Pikowana, z materiału sherpa, kremowa, 220x230 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy z efektem fluorescencyjnym Game Over
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(6)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Candy Cane
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, czerwone/białe, 50x70 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
77,99 zł
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Gingham Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w kratkę, żółta, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
128,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Arctic Fox
Ze sztucznego futra, szary, 130x170 cm
(10)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Velvet Boucle
Z mikropluszu, zielony, 130x170 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Nori
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, strukturalna, szara, 135x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
164,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Hearts
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, z nadrukiem, różowe, 90x190 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Fluorescencyjna pościel dziecięca Game Over
Jednoosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, szara, z mikropluszu, 135x200 cm
(11)
Dostawa od 04.11.2026
187 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Bieżnik Deco Sequin
Z mikrosatyny, z ornamentami, 33x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, różowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Rainbow Cuddly
Jednoosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, z mikropluszu, 135x200 cm
(5)
W magazynie
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Taśma uszczelniająca Christmas Tree
Beżowa, 90x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Bieżnik Candy Cane
Bawełniany, ze świątecznym motywem, 32x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki do włosów zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące, bawełniane, szare, 20x13 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Catherine Lansfield
Pościel A Lot Like Christmas
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z napisami, szara, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tree
Aksamitna, ze świątecznym motywem, niebieska, 34x40 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Candy Cane
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, w paski, 30x46 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Retro Daisy
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dziecięca Unicorn
Z mikropluszu, jasnoróżowa, 90x15 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Fartuch Candy Cane
Bawełniany, czerwony/biały
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poduszka Quilted Comfort Embossed
2 szt., do spania, 74x48 cm
(10)
W magazynie
162 zł
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Floral Patchwork
Pikowana, żółta/beżowa, 220x230 cm
(33)
W magazynie
258 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, czerwony, 130x170 cm
(7)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Gingerbread
Aksamitna, ze świątecznym motywem, brązowa, 28x37 cm
(10)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Obrus Candy Cane
Bawełniany, w paski, czerwony/biały, 137x178 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Woodland Walk
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, aksamitna, w kratkę, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Garnek
Z pokrywką, żeliwny, 270 ml, odpowiedni na indukcję
Dostawa od 19.10.2026
187 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Hendi
Rondel
Ze stali nierdzewnej, 1 l, odpowiedni na indukcję
Dostawa od 19.10.2026
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Haden
Ekspres do kawy Black & Copper
Czarny/w kolorze miedzi, przelewowy, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,8 l, moc 900 W
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Linen Tales
Ręcznik plażowy Allure Stripe
Lniany, w paski, niebieski, 85x140 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 12 szt.
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 1,2 l, na żywność, plastikowe, szare
(76)
W magazynie
116,99 zł
9,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hermia
Pojemniki na żywność
3 szt., zielone, 2,5 l/3,8 l/5 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Hermia
Pojemniki
3 szt., na żywność/na mąkę/na produkty sypkie, plastikowe, beżowe
W magazynie
132 zł
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Hermia
Pojemniki
6 szt., 850 ml, szare
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
32,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
24 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, szare
(181)
W magazynie
153,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
zestaw 8 szt.
Hermia
Pojemniki na żywność
8 szt., szare
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
14,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 8 szt.
Hermia
Pojemniki na żywność
8 szt., szare
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
14,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Organizer łazienkowy Modest
Na waciki, szklany, brązowy, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Modest
Szklany, brązowy, 310 ml, ø 9 cm, wysokość 14 cm
(5)
W magazynie
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Modest
Szklany, beżowy, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Materasso
Stelaż MASIV
80x200 cm, listwowy, nieregulowany, nośność 120 kg
Dostawa od 30.10.2026
234 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (8)
Philips Hue
Inteligentna żarówka White ambiance
iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, z gwintem E27, sterowana pilotem, 7 W
W magazynie
Ostatnia sztuka
211,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
152
153
154
...
327
Załaduj więcej