Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 139 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(22)
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minecraft
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, zielona/niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(10)
W magazynie
129,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Wednesday
Fioletowa, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minnie
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(8)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(12)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Ariel
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(7)
W magazynie
111,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Groot
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Twist Hexagon
Czarna, papierowa, LED, przenośna, na USB, ø12x18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Wieszak ścienny Plastic
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 31 cm, wysokość 19 cm, głębokość 8 cm
(3)
W magazynie
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Naczynia do zapiekania zestaw Ovenlove
3 szt., 21x24 cm, szklane
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Deska Marmore
Do serwowania, kamienna, 30 x 15 cm
(3)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Stojak na przybory kuchenne Prescott
Metalowy, w kolorze miedzi/beżowy
(8)
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Sztućce Modern retro
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, czarne
(4)
W magazynie
296 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Regał na wino Jaxen
Metalowy, w kolorze srebra, liczba butelek 12, w kolorze srebra, szerokość 30 cm, wysokość 71 cm, głębokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
4 szt., 500 ml, do wina
(2)
Dostawa od 29.10.2026
271 zł
67,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Chlebak Prescott
Ze stali nierdzewnej, w kolorze miedzi/beżowy, 22x22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Szafa Dara
Tekstylna, szara, szerokość 90 cm, wysokość 160 cm, głębokość 50 cm
Dostawa od 29.10.2026
188 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Zestaw przyborów kuchennych Paragon
Metalowy, 4 szt.
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
236,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Sztućce podróżne zestaw Mimo
Dla 1 osoby, 6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Słoje na lemoniadę zestaw Groces
2 szt., 3,9 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Sztućce Avie
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(6)
W magazynie
172,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Szklanki zestaw Frosted
4 szt., 360 ml, do whiskey
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Deska Marmore
Do serwowania, marmurowa, 31 x 21 cm
(4)
W magazynie
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Pojemnik Prescott
600 ml, na kawę, metalowy, w kolorze miedzi/w kolorze brązu
(6)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Sztućce podróżne zestaw Mimo
Dla 1 osoby, 3 szt., ze stali nierdzewnej, czarne
(4)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Dzbanek Winslet
Szklany, 1,8 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Regał na buty Tavia
Metalowy, czarny/w kolorze srebra, liczba par butów 9 , szerokość 63 cm, wysokość 65 cm, głębokość 19 cm
Dostawa od 29.10.2026
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Pojemnik Old fashioned
2,2 l, na ciastka, szklany
(4)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Durszlak Prescott
Metalowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premier Housewares
Waga kuchenna Scale
Czarna, ze stali nierdzewnej, nośność 3 kg
(10)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
2 szt., 540 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Misa Prescott
Na sałatkę, ze stali nierdzewnej, w kolorze miedzi/beżowa, ø 18 cm, pojemność 1,7 l
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
2 szt., 250 ml, do koktajli
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Beaufort
4 szt., 200 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Wieszak na drzwi Chrome
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 11 cm, wysokość 16 cm, głębokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Sztućce Avie
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
198 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Wieszak na drzwi Jaxen
Metalowy, biały/w kolorze srebra, szerokość 41 cm, wysokość 17 cm, głębokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
4 szt., 250 ml, do szampana
(4)
W magazynie
240 zł
60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Beaufort
4 szt., 290 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139,99 zł
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Z litego drewna, LED, na baterie, z timerem, 45x5x27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świecznik elektryczny Christmas Joy
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 10x16x21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Glow
Biała, szklana, LED, do kontaktu, ø15x16,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Plain
2 szt., biała, papierowa, LED, na baterie, z timerem, 14x12x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Joylight
Biała, plastikowa, LED, na baterie, 12x10,5x20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka William Morris Rose
Z włókna kokosowego, zielona, 60x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Artsy Doormats
Wycieraczka Hope You Like Cats
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 60x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Artsy Doormats
Wycieraczka Welcome
Z plastiku z recyklingu, beżowa, 40x70 cm
(2)
W magazynie
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka William Morris Strawberry Thief
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(10)
W magazynie
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
149
150
151
...
326
Załaduj więcej