Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 162 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Dakls
Osłonka na doniczkę
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 13 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
KeepCup
Kubek termiczny Helix Thermal Gloaming L
454 ml, ze stali nierdzewnej, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan odpowiedni na zewnątrz Luna
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 80x150 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Molier
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 60x120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Atesa
Syntetyczny, shaggy, biały, 60x120 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Melfi
Syntetyczny, z średnim włosiem, pomarańczowy/beżowy, 80x150 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Parma
Syntetyczny, z krótkim włosiem, ceglasty, 80x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Numa
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 80x150 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Medel
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 80x150 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Sora
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Candela
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 80x150 cm
(7)
Dostawa od 30.10.2026
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Parma
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 80x150 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Parma
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoniebieski, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Kindsgut
Zabawka muzyczna Stars
Rekomendowany wiek 2+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Skoczek dla dzieci Dog
26x60 cm, wysokość 50 cm, nośność 50 kg, rekomendowany wiek 2+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Kindsgut
Puzzle Dinosaurs
Drewniane, liczba elementów 6, rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Talerz dla dzieci Dusky Pink
Silikonowy, ceglasty, 19x20,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Kindsgut
Puzzle Safari
Drewniane, liczba elementów 6, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Kindsgut
Zabawka muzyczna Octopus
Rekomendowany wiek 2+ lat
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Wieża do układania Christmas Tree
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Butelka dla dzieci Dachshund
Z tritanu, turkusowa, 400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Kindsgut
Zabawkowa kasa Cashier
Rekomendowany wiek 2+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Zabawka do wody Ocean
3 szt., silikonowa, rekomendowany wiek 0+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Zabawka do wody Dusky Pink
Silikonowa, rekomendowany wiek 0+ lat
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Puzzle Ocean
Drewniane, liczba elementów 6, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Zabawka Brachio
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Zabawka muzyczna Set
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
263 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Aquamarin
Z bioplastiku, jasnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Zabawka do wody Aquamarin
Silikonowa, rekomendowany wiek 0+ lat
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Zabawka do wody Pistachio
Silikonowa, rekomendowany wiek 0+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Wieża do układania Panda
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Puzzle Forest
Drewniane, liczba elementów 6, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Zabawka Train
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Damask Jacquard
2 szt., adamaszkowe, kopertowe, z ornamentami, 50x75 cm
(35)
W magazynie
145 zł
72,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, bez prasowania, w paski, jasnoszara, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Pościel Floral
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, bez prasowania, kwiecista, biała/różowa, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mila Home
Pościel Leaves
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, bez prasowania, żółta/szara, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Rondel Brava
Ze stali nierdzewnej, 500 ml, ø 12 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Rondel Brava
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 1,25 l, ø 16 cm, odpowiedni na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Waga kuchenna Grand Chef
W kolorze srebra, cyfrowa, ze stali nierdzewnej, nośność 5 kg
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Garnek Brava
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 5 l, ø 24 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
253 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Wisząca dekoracja świąteczna Merry Christmas
Drewniana, 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Mydelniczka Creto
Betonowa, beżowa, ø 14 cm, wysokość 1 cm
Dostawa od 27.10.2026
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Haczyk Modo
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Uchwyt na papier toaletowy Modo
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 1x10 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Organizer łazienkowy Creto
Betonowy, szary, 9x17 cm, wysokość 1 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Dozownik do mydła Modo
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 165 ml, 9x5 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
257 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Kubek na szczoteczki do zębów Modo
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 5 cm, wysokość 12 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
142
143
144
...
327
Załaduj więcej