Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 091 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Addis
Suszarka na pranie
Ogrodowa, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 35 m
(1)
W magazynie
208 zł
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Szczotka do WC
Plastikowa, szara, ø 15 cm, wysokość 42 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Mop
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 18x18 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Addis
Pojemniki na żywność Clip Tight
3 szt., 240 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 18x18 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Addis
Zapasowe gąbki do szczotki do naczyń zestaw Fairy
3 szt.
(13)
W magazynie
15 zł
5 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 32x22 cm, wysokość 7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Addis
Pojemniki na żywność Clip Tight
3 szt., 700 ml
(1)
W magazynie
41 zł
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Addis
Ścierki zestaw Fairy
4 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
5,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 20 szt.
Addis
Worki na śmieci zestaw
20 szt., 30 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
1,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Kosz na śmieci
Plastikowy, czarny, 18 l
(9)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Kosz na śmieci Mode
Z pedałem, plastikowy, ciemnoszary, 3,5 l
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 25x25 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Szczotka do naczyń Fairy
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Szufelka i zmiotka
Plastikowa
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 18,5x11,5 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Gąbka do mycia naczyń Fairy
Plastikowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
14,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Addis
Miotła
Szara
(4)
Dostawa od 06.11.2026
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Chodnik Vintage Orient
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 80x200 cm
W magazynie
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Dywan Vintage Orient
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 120x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Vitaus
Chodnik Zig Zag
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 80x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Vitaus
Dywan City Clouds
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 80x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mila Home
Chodnik Midnight Jungle
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, zielononiebieski, 80x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Mila Home
Dywan Golden Leaves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, niebieski/w kolorze złota, ø 80 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Mila Home
Dywan Simple Lines
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 120 cm
(6)
W magazynie
273 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Mila Home
Dywan Puddle
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, kremowy/turkusowy, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Mila Home
Dywan Golden Leaves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, jasnoniebieski/w kolorze złota, 80x150 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
223 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Mila Home
Dywan Dot Arch
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, kremowy, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Mila Home
Dywan Simple Lines
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary/kremowy, 80x150 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
223 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Mila Home
Dywan Soft and Gentle
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, kremowy, 80x150 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
221 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Farmer's Life
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Mila Home
Dywan Puddle
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, niebieski/beżowy, ø 80 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Furry World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Big World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Mila Home
Dywan Vintage Stripe
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, fioletowy/szary, 80x150 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
221 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan Golden Leaves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski/w kolorze złota, 80x150 cm
Dostawa od 15.12.2026
223 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Mila Home
Dywan dziecięcy Snowy Hills
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Mila Home
Chodnik Illustrated Autumn
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, kremowy, 80x200 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sollux
Kinkiet Beam
Czarno-biały, stalowy, 22x21x12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sollux
Lampa punktowa Crown
Czarna/w kolorze srebra, stalowa, ø6x12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sollux
Kinkiet Arcadia
W naturalnym kolorze, z litego drewna, 19x67x6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
293,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sollux
Kinkiet Blaze
Czarno-biały, stalowy, 14x12x12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
153,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sollux
Lampa punktowa Gleam
Kremowa, aluminiowa, 16x8x16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sollux
Lampa punktowa Etna
Zielona, stalowa, z elastyczną konstrukcją, 8x8x16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Sollux
Lampa punktowa Etna
Zielona, stalowa, z elastyczną konstrukcją, 30x6x17 cm
(300)
Dostawa od 04.11.2026
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Liczba źródeł światła (4)
Sollux
Lampa sufitowa Solum
Biała/w naturalnym kolorze, z litego drewna, ø12x19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sollux
Lampa stołowa Fideus
Biała, stalowa, z elastyczną konstrukcją, 14x20x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
278 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
132
133
134
...
322
Załaduj więcej