Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 388 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kubki zestaw Moscow Mule
4 szt., 80 ml, miedziane, do moscow mule, w kolorze miedzi
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Kubki zestaw Moscow Mule
2 szt., 400 ml, miedziane, do moscow mule, w kolorze miedzi
(1)
Dostawa od 26.10.2026
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Świeca Iris Cucumber Blossom
Zapachowa, o zapachu ogórka, czas palenia 30 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Minutnik Singles
Jasnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Sensu
Kamionkowy, biały, 300 ml, ø 7,5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Sensu
Na waciki, kamionkowy, beżowy, ø 6,5 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Sensu
Kamionkowy, czarny, ø 7 cm, wysokość 9,5 cm
(7)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Zone
Magnesy zestaw A-bulletin
5 szt.
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
12,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Korek do zlewu Flex
Silikonowy, czarny, ø 10 cm
(3)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Stojak na biżuterię Ali
4x12 cm, wysokość 5 cm
(4)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Półka łazienkowa Flex Adhesive
Bez wiercenia, plastikowa, czarna
(6)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Sitko do zlewu Starfish
Gumowe, czarne, ø 15 cm
(3)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Stojak na przybory kuchenne Bellwood
Z plastiku z recyklingu, biały, 21x14 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Stojak na biżuterię Dachsie
14x127 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Półka łazienkowa Flex Adhesive
Bez wiercenia/narożna, plastikowa, czarna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Kville
Na baterie, wisząca, plastikowa, biała, ø 40 cm, szerokość 4 cm
W magazynie
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Alnäs
Do kontaktu, wisząca, papierowa, biała, ø 55 cm, szerokość 13 cm
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Irma
Do kontaktu, wisząca, papierowa, biała, ø 75 cm, szerokość 18 cm
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Lively
Do kontaktu, wisząca, papierowa, biała, ø 45 cm, szerokość 14 cm
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lively
Do kontaktu, stołowa, metalowa/papierowa, żółta, ø 45 cm, szerokość 14 cm, wysokość 68 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Sweetie
Na baterie, stołowa, metalowa/szklana, w kolorze złota, szerokość 12 cm, długość 20 cm, wysokość 35 cm
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Saturnus
Do kontaktu, stołowa, papierowa, biała, ø 45 cm, szerokość 15 cm, wysokość 45 cm
(5)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Sweetie
Na baterie, stołowa, metalowa/szklana, w kolorze złota, szerokość 12 cm, długość 18 cm, wysokość 35,5 cm
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aratorp
Do kontaktu, stołowa, metalowa/papierowa, czerwona, ø 45 cm, szerokość 21 cm, wysokość 64 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lively
Do kontaktu, wisząca, papierowa, żółta, ø 60 cm, szerokość 16,5 cm
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna King
Na baterie, stołowa, plastikowa, szerokość 9,5 cm, długość 11,5 cm, wysokość 25,5 cm
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cotton House
Pościel Verona
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, 140x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Jasmine
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cotton House
Pościel Jasana
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, w paski, niebieska, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Savoy
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała, 140x200 cm
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Fiona
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, zielona, 140x200 cm
(6)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cotton House
Pościel Korin
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Monty
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, w paski/w kratkę, niebieska, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Gloria
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, szara, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Adeline
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała/pomarańczowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Podkładka na biurko Coastal Birds
Jasnoniebieska, szklana
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Skarbonka Forest Fable
Szklana, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(5)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Hen House
3 szt., bawełniane, szare/brązowe, 45x65 cm
(12)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Forest Fable
2 szt., bawełniana, brązowa/kremowa, 19x37 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(20)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw Hen House
4 szt., korkowe, z nadrukiem, 21x29 cm
(5)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Hen House
2 szt., bawełniana, szara, 19x18 cm, wytrzymałość cieplna 100 °C
(7)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Forest Fable
3 szt., bawełniane, zielone/brązowe/kremowe, 45x65 cm
(7)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Hen House
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 36x34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Hen House
2 szt., bawełniana, szara, 19x37 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(20)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Forest Fable
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 36x34 cm
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Zestaw ścierki i foremki do wykrawania Forest Fable
2 szt., bawełniany, brązowy/kremowy, 45x65 cm
(12)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw Forest Fable
4 szt., korkowe, z nadrukiem, 21x29 cm
(7)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Zestaw ścierki i foremki do wykrawania Hen House
2 szt., bawełniany, biały, 45x65 cm
(11)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
79
80
81
...
230
Załaduj więcej