Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 406 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Casa Selección
Stojak na przybory kuchenne
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, ø 14 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wazon Clara
Szklany, ø 15 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Zestaw akcesoriów łazienkowych
Ceramiczny, biały
Dostawa od 20.10.2026
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Sun
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Serwetnik
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, 15x6 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Peak
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Serwetnik
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, 14x6 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Pojemnik na akcesoria do szycia Couture
16x24 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Geranio
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Ways
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 25x75 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczna lawenda Lavender
Ø 12 cm, wysokość 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczna gałązka White Bell Flower
Ø 20 cm, wysokość 34 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Ręcznik Simple
Frotte, bawełniany, niebieski, 30x50 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Firanka Flat
Biała, 140x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Firanka Dinos
Biała/w kolorze srebra, 140x260 cm
Dostawa od 20.10.2026
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Koc Mid Century
Z mikropluszu, beżowy, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Casa Selección
Koc Fur Velvet
Z mikropluszu, brązowy, 130x160 cm
Dostawa od 20.10.2026
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 30 cm, metalowy, czarny
(5)
W magazynie
96 zł
z kodem
119,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 26 cm, metalowy, w kolorze złota
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Zasłona Best-Out
Zaciemniająca, zielona, 140x260 cm
Dostawa od 20.10.2026
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Firanka Buds
Biała/w kolorze srebra, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Koc Sherpa Bouclé
Z materiału sherpa, biały, 130x160 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
62 zł
z kodem
77,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Miski zestaw Romance
3 szt., do deseru/na sałatkę, szklane, ø 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 28 cm, metalowy, czarny
(1)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Firanka Relief Arch
Beżowa, 140x260 cm
Dostawa od 20.10.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Poduszka na krzesło Sherpa Bouclé
Z materiału sherpa, wiązana, 40x40 cm
(5)
W magazynie
31 zł
z kodem
38,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Zasłona Merely
Sztruksowa, w kolorze terakoty, 140x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Etażerka Harlequin
Szklana, ø 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Ręcznik kąpielowy Simple
Frotte, bawełniany, brązowy, 70x140 cm
Dostawa od 20.10.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Poduszka dekoracyjna Merely
Sztruksowa, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Poduszka dekoracyjna Sherpa
Z materiału sherpa, biała, 18x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Poduszki dekoracyjne zestaw Mid Century
2 szt., z materiału bouclé, żółte, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Waga kuchenna
W naturalnym kolorze, cyfrowa, bambusowa, nośność 5 kg
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Stojak na ręczniki papierowe
Metalowy, w kolorze złota, ø 16 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Pojemniki zestaw
2 szt., z pokrywką/dekoracyjne, ø 17x6,5 cm
Dostawa od 20.10.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Serwetnik
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 19x19 cm, wysokość 7 cm
Dostawa od 20.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Hermia
Pojemniki na żywność
4 szt., zielone, 3,5 l
(2)
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Album na zdjęcia L Marble Paper Laminate
25 str.
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 3 szt.
Bigso
Pojemniki zestaw Aston Paper Laminate
3 szt., kartonowe, szare, 20,5x29,5x14,5 cm
(2)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Organizery do szuflady zestaw Emma Paper Laminate
5 szt., kartonowe
(1)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Album na zdjęcia S Marble Paper Laminate
25 str.
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Organizer Cordy Paper Laminate
Na kable, kartonowy, 30x13,5 cm, wysokość 12,5 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Swiftie
Bawełniany, różowy, 70x140 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ponczo dziecięce Bluey Skate
W rozmiarze 3-8 lat, bawełniane, niebieskie
(4)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Naruto Uzumaki
Bawełniany, 70x140 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minecraft Hostile Behaviour
Bawełniany, szary, 70x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Gabby´s Dollhouse Colors
Bawełniany, 70x140 cm
(5)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minecraft Let´s Survive
Bawełniany, zielony, 70x140 cm
(3)
Dostawa od 14.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
76
77
78
...
230
Załaduj więcej