Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 320 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Gamer
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czarna/niebieska, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Santa's Howdy Christmas
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, zielona/różowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, szara, 135x200 cm
(90)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Bunny Tails Ditsy Flowers
Z gumką, jednoosobowe, kwieciste, białe, 90x190 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Fox and Woodland Friends
Z gumką, dwuosobowe, beżowe, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cuddly
Z mikropluszu, różowy, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crinkle Seersucker
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, jasnobrązowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Game Over
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, czarna, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Damask Jacquard
Adamaszkowa, beżowa, 43x43 cm
(2)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Game Over
Z gumką, jednoosobowe, czarne, 90x190 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Halloween Pumpkins
Z mikropluszu, z motywem Halloween, niebieski/pomarańczowy, 130x170 cm
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Disco Cherries
Pluszowa, różowa, 25x30 cm
(5)
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, lawendowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Football Stars
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, szare, 135x190 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Animal Magic
Z gumką, jednoosobowe, zielone, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy z kapturem Cosy Bear
Z mikropluszu, brązowy/kremowy, 90x125 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Enchanted Butterfly
Z gumką, jednoosobowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dziecięca Halloween Ghosts
Pluszowa, z motywem Halloween, biała, 35x35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowy, z perkalu, kremowy, 135x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Lost In Space
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska/szara, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Halloween Trick or Treat
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czarna, 200x200 cm
(1)
W magazynie
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Roarsome Animals
Z gumką, do łóżeczka, białe, 70x140 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Bright Football
Z gumką, jednoosobowe, niebieskie, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Santa Spec-Tacular
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 230x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Dancing Fairies
Z gumką, dwuosobowe, z nadrukiem, różowe, 135x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Halloween Highland Cow
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, szarobeżowa, 200x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Enchanted Twilight Animals
Biała, 180x180 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Tie Dye Football
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, fioletowa/turkusowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Grasmere Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, zielona/brązowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Art Deco Pearl
2 szt., z ornamentami, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Roarsome Animals
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, jasnobrązowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka Luxury Hotel
Do spania, 48x74 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Corded Leaves
Jednoosobowa, zapinana na guziki, żakardowa, strukturalna, szarobeżowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Oxford Pinstripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/beżowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Aruba Tropical Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, zielona/niebieska, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Stab Stitch
Czarna, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
21,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Bow
Z materiału bouclé, biała/różowa, 43x45 cm
Dostawa od 04.11.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Countryside Floral
Kwiecista, biała, 180x180 cm
(8)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, kremowa, 45x45 cm
(42)
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, różowa/fioletowa, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Angus Highland Cow
4 szt., bawełniane, brązowe/beżowe, 50x70 cm
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
18,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Angus Highland Cow
Bawełniany, brązowy/beżowy, 137x229 cm
Dostawa od 04.11.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Angus Highland Cow
Z mikropluszu, brązowy/beżowy, 130x170 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Angus Highland Cow
Bawełniana, brązowa/beżowa, 18x88 cm
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Halloween Ghosts
Z mikropluszu, z motywem Halloween, czarny, 130x170 cm
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
61
62
63
...
228
Załaduj więcej