Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 386 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Spirella
Zasłona prysznicowa Frame
Geometryczna, biała, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
MSV
Zasłona prysznicowa Bento
Z ornamentami, biała/brązowa, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Jaya
Kwiecista, beżowa, 180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Construct
Z nadrukiem, biała, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Princess
180x200 cm
Dostawa od 14.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Lustro Bly
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, 19x20 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Mata antypoślizgowa Galets
Do wanny, 35x68 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
49,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
MSV
Zasłona prysznicowa Amalfi
W paski, biała/beżowa, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik Pure
Plastikowy, ciemnoszary, pojemność 11 l, 36x27x14 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
Curver
Kosze na śmieci zestaw Biobox
3 szt., do segregacji odpadów, plastikowe, czarne, 2x10+6 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Koszyk Jute
Do przechowywania, plastikowy, szarobrązowy, wysokość 27 cm
(13)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Curver
Koszyk Jute M
Do przechowywania, plastikowy, szarobrązowy, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Curver
Kosz na pranie Jute
Plastikowy, szarobrązowy, 58 l
(2)
W magazynie
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Curver
Pojemnik S
Z pokrywką, plastikowy, biały/zielony, pojemność 6 l, 29,5x19,5x13,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na pranie Jute
Plastikowy, szarobrązowy, 46 l
(3)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Curver
Koszyk Jute
Plastikowy, szarobrązowy, ø 17 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Busy B
Planer posiłków
52 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dozownik do mydła Kua
Z żywicy polimerowej, jasnoszary, 300 ml, 7x8 cm, wysokość 16,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Ozdoby świąteczne zestaw Kazary
4 szt., papierowe, 6,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
108 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (4)
Premium
Blomus
Kubek na szczoteczki do zębów Kua
Z żywicy polimerowej, szary, ø 11 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Teddy
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Solniczka i pieprzniczka Pilar
Ze stojakiem, ceramiczna
W magazynie
Ostatnia sztuka
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wyciskarka do cytrusów Pilar
Ceramiczna
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Koszyk Lito
Druciany, metalowy, czarny, ø 20 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Bombki zestaw Juhla
2 szt., szklane, ręcznie dmuchane, ø 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
108 zł
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świecznik Calma
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Lampion Calma
Szklany, ø 12 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Pojemnik Pilar
900 ml, na żywność, ceramiczny, kremowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Funky Vibes
Ścienny, ø 25,5 cm
(6)
Dostawa od 19.10.2026
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Poduszka dekoracyjna Tono
Aksamitna, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Wieszak ścienny Rizar
Biały, szerokość 48 cm, wysokość 11,5 cm, głębokość 4,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
PT LIVING
Figurka Yoga Bow
Z żywicy polimerowej, 6x20 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Figurka Abstracto
Z żywicy polimerowej, 8x11 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Funky Vibes
Wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Świecznik Anillo Vivo
Szklany
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Koc Adana
Z bawełny z recyklingu, brązowy, 130x180 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampa stołowa Bradford
Czarna, metalowa, LED, ø10x37 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wazon Vera
Szklany, czarny, ø 21 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wazon Rona
Ceramiczny, beżowy, ø 10,5 cm, wysokość 19,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wazon Mimi
Ceramiczny, jasnoniebieski, 14x15,5 cm, wysokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Koc Adana
Z bawełny z recyklingu, zielony, 130x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Półka Botta
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, beżowa, szerokość 57 cm, wysokość 2,5 cm, głębokość 19 cm
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Osłonka na doniczkę Tule
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampa stołowa Holt
Ciemnozielona, metalowa, LED, ø15x25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Rocca
Z półką, beżowy, szerokość 50 cm, wysokość 16 cm, głębokość 12 cm
(5)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wazon Lika
Ceramiczny, zielony, ø 15 cm, wysokość 25,5 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Aura Luma
4 szt., kamionkowe, zielone, 600 ml, ø 12,5 cm
(5)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Bieżnik Wicker
Z juty, 35x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
49
50
51
...
229
Załaduj więcej