Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 399 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Artsy Doormats
Wycieraczka Robin
Z plastiku z recyklingu, szarozielona, 40x70 cm
(42)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Striped
Z plastiku z recyklingu, biała/zielona, 40x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Butterfly
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
(5)
W magazynie
103,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Artsy Doormats
Wycieraczka Nordic Leaf
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka William Morris
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Slate
Z plastiku z recyklingu, zielona, 40x70 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Jungle Leaf
Z plastiku z recyklingu, zielona, 40x70 cm
(5)
Dostawa od 23.10.2026
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Sunflower
Z plastiku z recyklingu, żółta, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Navy Leaf
Z plastiku z recyklingu, ciemnoniebieska, 40x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka William Morris
Z plastiku z recyklingu, zielona, 40x70 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Navy Leaf
Z plastiku z recyklingu, ciemnoniebieska, 40x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Geo
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ścierka Elvira
Z bawełny organicznej, brązowa, 50x70 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Tile Stone
Frotte, bawełniany, biały, 50x100 cm
(8)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Disorder
Frotte, z bawełny organicznej, brązowy/beżowy, 50x90 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Grid
Frotte, bawełniany, czarno-biały, 50x100 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Geo
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 50x95 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Myjki zestaw Clean
2 szt., kremowe, 21x13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Icon
Ceramiczny, czarno-biały, ø 6,5 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Koszyk na pieczywo
Czarny, metalowy/tekstylny, 17x27 cm
(4)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holm
Foremki do ravioli zestaw
2 szt., metalowe
(4)
Dostawa od 26.10.2026
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Ścierka
Bawełniana, niebieska, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Kamień do pizzy
Kamionkowy, 34x33 cm, wysokość 1 cm
(7)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Stojak na przybory kuchenne
Drewniany, w naturalnym kolorze, ø 13 cm, wysokość 17 cm
(10)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Naczynie do zapiekania
15x21 cm, żeliwne, maksymalna temperatura 240 °C
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Taca
20x35 cm, do serwowania, drewniana
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Moździerz
Kamienny, ø 12 cm
(14)
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Holm
Pojemnik na sól
Drewniany
(37)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Lines
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, jasnoszary, 80x150 cm
(2)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Golden Coffee
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy/kremowy, 50x80 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Arch
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czerwony/biały, 50x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Burnt Sienna
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, pomarańczowy, 80x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Puzzle
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, jasnoszary, 80x150 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Dziecięca poszewka na poduszkę Botany
Kopertowa, kwiecista, lniana, 40x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik White
Waflowy, z mieszanki lnu, biały, 50x70 cm
(2)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Eucalyptus
Lniany, kwiecisty, 40x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa White
Lniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Botany
2 szt., lniane, kwieciste, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Tie Dye
Lniana, biała/niebieska, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Natural
4 szt., tekstylne, w naturalnym kolorze, 10x10 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hermia
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki/obrotowy, plastikowy, ø 23 cm, wysokość 30,5 cm
(11)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Organizery do lodówki zestaw
3 szt., plastikowe, wysokość 14 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
37,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Bing
Na baterie, stołowa, drewniana/plastikowa, szerokość 15 cm, długość 24 cm, wysokość 32 cm
(3)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Mia
Plastikowa, LED, na baterie, długość 270 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Happy Boy Mini
Plastikowy, z nadrukiem, żółty, ø 10 cm, wysokość 11,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Light & Living
Żarówka Light
Z gwintem E27, 2000 K, ze ściemniaczem, ø 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Light & Living
Żarówka Light
Z gwintem E27, 2200 K, 4 W, ze ściemniaczem, ø 4,5 cm
(26)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 540 ml, do wina
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
158
159
160
...
229
Załaduj więcej