Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 345 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra Warm
Zimowa, 160x200 cm
(17)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Ochraniacz na materac Protect
140x200 cm
(18)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Kołdra Carbon Medium
Całoroczna, 140x200 cm
(26)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra Carbon Light
Letnia, 140x200 cm
(6)
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra Carbon Warm
Zimowa, 140x200 cm
(15)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Tile Stone
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wazon Ribbon
Ręcznie wykonany, porcelanowy, biały, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Grid
Odpowiedni do prania, tekstylny, czarno-biały, 50x80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Firanka String
W kolorze miedzi, 140x285 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Zatapa
Geometryczna, niebieska/szara, 130x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Atriyum
Częściowo zaciemniająca (dimout), z ornamentami, jasnoszara, 140x245 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC ø 6,5 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 6,5 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Nutcracker
Aksamitna, ze świątecznym motywem, ciemnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(14)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Nutcracker
Ze świątecznym motywem, zielona, 18x88 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, zielony
(4)
Dostawa od 04.11.2026
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tree
Z materiału bouclé, ze świątecznym motywem, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Rainbow Hearts
Do łóżeczka, ciepła, zapinana na guziki, różowa, polarowa, 120x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, zielony, 137x229 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Football
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, jasnoszara, polarowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Candy Cane
Polarowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, ze zdejmowaną poszewką, 50x30 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 33x220 cm
(15)
Dostawa od 04.11.2026
57 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Candy Cane
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, czerwony, 130x170 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Crushed Velvet
Aksamitna, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 55x55 cm
(8)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
104,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Candy Cane
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, z nadrukiem, czerwona/biała, 200x200 cm
(8)
Dostawa od 04.11.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Sparkle
Aksamitna, ze świątecznym motywem, ciemnoniebieska, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Koc Nutcracker
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, ciemnozielony, 130x170 cm
(42)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Kalendarz adwentowy Christmas
Kartonowy
(30)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Chicago School
8 szt., ze świątecznym motywem
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
6,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Christmas
8 szt., ze świątecznym motywem
(2)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
5,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Roger la Borde
Kalendarz adwentowy Christmas Icons
Kartonowy
(21)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Szopka Pop & Slot
(6)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Away in the Manger
5 szt., ze świątecznym motywem
(5)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
8,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Christmas
8 szt., ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
5,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Starflower
5 szt., ze świątecznym motywem
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
10,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Notes Birdsong
128 str., czysty
(3)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Heart of the Forest
5 szt., ze świątecznym motywem
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
13,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Zestaw kreatywny Light of the Moon
(3)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Snow Leopard
5 szt., ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
14 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Animal Crackers
5 szt., ze świątecznym motywem
(6)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Go with the Floe
8 szt., ze świątecznym motywem
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
5,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Notes Starflower
128 str., czysty
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Treehouse
5 szt., ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
13,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Cat and Dog Palais
8 szt., ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
5,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Podkładka do prasowania
Tekstylna, w kolorze matowego srebra, 65x100 cm
(60)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Fartuch
2 szt., czerwony/niebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Akcesorium do usuwania kamienia
(55)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Proszek do czyszczenia dywanów
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Poduszka rozgrzewająca
Czarna, 29x30,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
150
151
152
...
228
Załaduj więcej