Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 289 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Grocer
2 l, na żywność, szklany
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Premier Housewares
Wycieraczka Bohemian
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Dzbanek Beaufort
Szklany, 1,4 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Premier Housewares
Pojemniki Fenwick
3 szt., na żywność, kamienne
(8)
Dostawa od 29.10.2026
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemniki Speckled
3 szt., na ciastka, metalowe, czarno-białe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Wycieraczka Sparrows
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik na odpadki organiczne
Metalowy, kremowy, ø 20 cm, wysokość 21 cm, 3 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemniki Urban
3 szt., na ciastka, metalowe, czarno-białe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
French press Akeala
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Wycieraczka Mimo Mi Casa
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Stojak na ręczniki papierowe Monzaro
Drewniany, brązowy, ø 14 cm, wysokość 30 cm
(5)
Dostawa od 29.10.2026
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Zestaw do whisky Dayla
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Premier Housewares
Zestaw pojemników na przyprawy Tromso
6 szt., szklane, 200 ml
(10)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Wazon Baufort
Szklany, ø 15 cm, wysokość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik chłodzący Beaufort
Szklany, 2,1 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Zestaw na olej i ocet Montela
330 ml, szklany
(11)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świecznik Saga
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Gasidło do świec Nox
Metalowe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Pojemnik na chusteczki Tisu
Tekstylny, 13x13 cm, wysokość 13 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Freezing
Bawełniana, na zamek , 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Ścierki zestaw Christmas Twigs
2 szt., bawełniane, białe/zielone, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Freezing
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 35x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Bieżnik Christmas Ride
Bawełniany, ze świątecznym motywem, 40x140 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Christmas Star
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, kwieciste, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Delicate Green
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, białe, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Mistletoe Kiss
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 35x45 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Christmas Deco
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Kubek Golden Stars
330 ml, ceramiczny, biały
(1)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Fartuch Holiday Mood
Bawełniany, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Ścierki zestaw A Lots of Gifts
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, czerwone/białe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Delicate Green
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 35x45 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Rękawice kuchenne zestaw Rhombus
2 szt., czarno-biała, 18x26 cm
(11)
Dostawa od 16.10.2026
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Dywanik łazienkowy Circle
Niebieski, 50x80 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Dywanik łazienkowy Uni
Niebieski, 50x80 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Dywanik łazienkowy Brick
Niebieski, 50x80 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Rękawice kuchenne zestaw Leaves
2 szt., biała/szara, 18x26 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
12,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, czarno-białe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Marble
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe, 60x100 cm
(14)
Dostawa od 15.12.2026
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Blue Spring
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(6)
Dostawa od 15.12.2026
114 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe, 60x100 cm
(10)
Dostawa od 15.12.2026
114 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Boho Mandala
2 szt., odpowiednie do prania, białe, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, białe/brązowe, 60x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Madison
Mata stołowa Capri
Tekstylna, odpowiednia do prania, 33x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Kubek Abeille
270 ml, z sitkiem, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Miska
Dla czworonoga, szklana, z napisami, ø 24 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vileda
Pokrowiec na deskę do prasowania Diamond
Bawełniany, geometryczny, 120x38 cm
(23)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Dziecięca deska sedesowa Bella Bambina
Ciemnoróżowa, długość 36 cm, szerokość 32 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
134
135
136
...
227
Załaduj więcej