Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 405 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Velvet Double Frill
Aksamitna, niebieska, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Sequin Cluster
Aksamitna, niebieska, 30x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, jasnozielona, 135x200 cm
(3)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Dramatic Floral
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, kwieciste, 30x46 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sleep Dreams
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z napisami, biała/różowa, 200x200 cm
(8)
W magazynie
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Emilia Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 135x200 cm
(13)
W magazynie
86 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Songbird
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała/różowa, 135x200 cm
(21)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Strawberry Garden
Bawełniany, 32x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Crochet Print
Z mikropluszu, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Dramatic Floral
Bawełniany, kwiecisty, różowy/szary, 137x178 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Tropic Tiger Leaf
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, zielona/brązowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Dramatic Floral
Bawełniany, różowy/szary
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Ręcznik Reversible Stripe
Frotte, bawełniany, biały/niebieski, 50x85 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Egyptian Cotton
2 szt., z bawełny egipskiej, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Maxwell & Williams
Kubki zestaw Be Fierce
2 szt., 380 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Keops
6 szt., 460 ml
(19)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
12,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Kieliszki zestaw Fiesta
6 szt., 460 ml, do koktajli
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Orange Soda
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, pomarańczowy/kremowy, 80x150 cm
(9)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Circles
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski/szary, 60x100 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Boho
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, antracytowy, 50x80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Mountain
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski/szary, 50x80 cm
(1)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Soundwave
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, kremowy/turkusowy, ø 80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Overlap
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 80x150 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Miuus
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, kremowy, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Lion
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy, ø 100 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Cat
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy, ø 100 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Crown
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, niebieski, ø 100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Animal Party
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy, ø 100 cm
(19)
W magazynie
84 zł
z kodem
104,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista/strukturalna, 43x43 cm
(11)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , strukturalna, 43x43 cm
(8)
Dostawa od 15.12.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Selection
Deski zestaw Rustic
2 szt., do serwowania, drewniane, 33 x 23 cm
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Abstract Face
Z plastiku z recyklingu, czarno-biała, 40x70 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Pink Heart
Z plastiku z recyklingu, różowa, 40x70 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Abstract Moon Grey
Z plastiku z recyklingu, jasnoszara, 40x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artsy Doormats
Wycieraczka Watercolour Butterfly
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Flower Lines
Z plastiku z recyklingu, biała, 40x70 cm
(5)
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Aztec
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Abstract Lines Beige
Z plastiku z recyklingu, beżowa, 40x70 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka
Z plastiku z recyklingu, czarno-biała, 40x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka White Marble
Z plastiku z recyklingu, jasnoszara, 40x70 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Arrivals Departures
Z plastiku z recyklingu, czarna, 40x70 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Black And White Floral
Z plastiku z recyklingu, czarno-biała, 40x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Arcade
Abstrakcyjny wzór, żółta/niebieska, 140x245 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Chlebak BLACK
Metalowy, czarny, 20x21,5 cm
(34)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Miska Mango
Do serwowania, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 14 cm
(12)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Sorgun
6 szt., 400 ml, do piwa
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
12,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tuana
6 szt., 320 ml, do whiskey
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Liberty
6 szt., 350 ml
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
10,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
130
131
132
...
230
Załaduj więcej