Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 405 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
YAMAZAKI
Kominek zapachowy Tower
Ceramiczny, ø 9,5 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Bookshop
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Parasolnik Smart
Metalowy, czarny, 6,5x20 cm, wysokość 9,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na przyprawy Duo
Szary, 18,5x26,5 cm, wysokość 17,5 cm
(17)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Little Red
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Fishing Cat
Metalowa
(48)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Talerzyk na biżuterię Unicorn
Porcelanowy, 15x15 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Sherlock
Metalowa
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
113,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Organizer Mr. Tidy
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, 10x9 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw Titan20/Porta
20 szt., z taśmą, 40 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
4,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na pranie Knit
Plastikowy, szary, 57 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Bouclé
Z juty, bouclé, bez włosia, czarny, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
Spinder Design
Haczyk Tick
Ścienny, plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Alentejo
Głęboki, ø 23 cm, kamionkowy, turkusowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Na zupę, kamionkowa, ceglasta/beżowa, 560 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
76,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Redonda
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 580 ml, ø 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Redonda
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 1,65 l, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Brisa
440 ml, ceramiczny, biały/jasnoniebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Na zupę
(2)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Kubek Poterie
380 ml, ceramiczny, ceglasty/beżowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Brisa
Na zupę, kamionkowa, biała/jasnoniebieska, 670 ml, ø 16 cm
(7)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Lotus
Ceramiczny, zielony, ø 6,5 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Vision
Szklany, brązowy, ø 8 cm, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ścierki zestaw Stripes
2 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Serwetki zestaw Stripes
2 szt., tekstylne, w paski, 33x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Chambray
Bawełniana, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 42x42 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
SP TREND
Krążki do karnisza z żabkami zestaw Eta + Theta
10 szt., metalowe, w kolorze matowej czerni
(5)
Dostawa od 09.10.2026
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
2,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SP TREND
Karnisz Theta
Regulowany, metalowy, w kolorze matowej czerni, 200 - 350 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
SP TREND
Krążki do karnisza z haczykami zestaw Jana
10 szt., metalowe, w kolorze matowej czerni
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
2,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SP TREND
Karnisz Eta
Regulowany, metalowy, w kolorze matowej czerni, 120 - 210 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Curver
Doniczki zestaw Cozy
3 szt., plastikowe, ø 15 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
47,99 zł
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Doniczka Cozy Dune
Wisząca, plastikowa, ø 36 cm, wysokość 22,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
10 szt., plastikowe
(8)
W magazynie
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa 2in1 Delilah & Jerome
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Podstawka na podpałkę Classic
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Podstawka na podpałkę GardenGrill XXL
Ze stali nierdzewnej
Dostawa od 21.10.2026
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Beach Sun
Bawełniany, z napisami, czarny, 78x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dziecięca Tie Dye Football
Fioletowa, ø 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ponczo Stripe
Bawełniane, niebieskie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Dywan Chocolate Bamboo
Bambusowy, bez włosia, ciemnobrązowy, 60x90 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
RHS
Pościel dziecięca Butterfly Garden
Jednoosobowa, zapinana na guziki, biała/różowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
94 zł
z kodem
117,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
RHS
Prześcieradło dziecięce Garden Animals
Z gumką, jednoosobowe, kwieciste, różowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
RHS
Poduszka na krzesło Exotic Garden
Bawełniana, zewnętrzna, wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
RHS
Prześcieradło dziecięce Butterfly Garden
Z gumką, jednoosobowe, kwieciste, różowe, 90x190 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Safiya Mandala
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w mandalę, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Glitzy Sequin
Z mikrosatyny, szara, 43x43 cm
(6)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Firanka Wisteria Floral
Biała, 140x122 cm
(9)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Crushed Velvet Diamante
Aksamitna, beżowa, 45x45 cm
(18)
Dostawa od 04.11.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
129
130
131
...
230
Załaduj więcej