Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 464 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Villata
Z żywicy polimerowej, antracytowy
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Playmobil
Ręcznik dziecięcy Unique United
Bawełniany, 45x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
Playmobil
Poduszka dziecięca Boy
Ze zdejmowaną poszewką, z mieszanki lnu, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Stołek Forte
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, wysokość 21 cm, nośność 100 kg
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Stołek Tirolo
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, wysokość 21 cm, nośność 100 kg
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Stołek
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, wysokość 18 cm, nośność 80 kg
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pojemnik Loft
500 ml, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Organizer do lodówki Cauma
Plastikowy, wysokość 6 cm
(9)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
Rotho
Pojemnik Loft
1 l, na żywność, plastikowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pojemnik Loft
1,5 l, na żywność, plastikowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Rotho
Pojemniki zestaw Brisen
2 szt., z pokrywką, plastikowe, jasnoróżowe, pojemność 7 l, 18,5x27x26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pojemnik Loft
2 l, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rotho
Kosz na śmieci Twist
Plastikowy, czarny/w kolorze srebra, 50 l
(26)
W magazynie
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Rotho
Pojemnik Loft
2,2 l, na żywność, plastikowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pojemnik Loft
1 l, na żywność, plastikowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Mila Home
Ochraniacze na poduszkę zestaw Terry
2 szt., wodoodporne, 70x50 cm
Dostawa od 15.12.2026
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Statuario Venato
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Black Gold
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Nero Marquina
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Carrara
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Breccia Oniciata
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
14,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Brick Wall
6 szt., na ścianę, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Remember
Świeczniki zestaw
3 szt., na świeczkę typu tealight, szklane
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Uchwyt na szczoteczki do zębów Film Hook
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 3,5x12,5 cm, wysokość 4 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na ścierki kuchenne Film Hook
Bez wiercenia, plastikowy, biały, 2x5,5 cm, wysokość 5,5 cm
(21)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Magnetyczna mydelniczka Film Hook
Bez wiercenia, plastikowa, biała, 5,5x7 cm, wysokość 7 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Mydelniczka Film Hook
Bez wiercenia, metalowa, czarna, 8,5x12 cm, wysokość 8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Organizer na przyprawy Tower
Obrotowy, plastikowy, biały, 20x20 cm, wysokość 6 cm
(16)
Dostawa od 15.10.2026
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Uchwyt z kubkiem Film Hook
Plastikowy, biały, 7x7 cm, wysokość 9,5 cm
Dostawa od 15.10.2026
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Mydelniczka Slim
Plastikowa, czarna, 8x8 cm, wysokość 4 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Krajalnica Duo
Do pizzy, ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szatkownica do warzyw Duo Multi-Grip
Do warzyw
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw IW8
20 szt., z taśmą, 5 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
2,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Lustro Viva 2in1
Kosmetyczne, powiększenie 3x, ø 8 cm
(12)
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw IW4
20 szt., z taśmą, 50 l
(1)
Dostawa od 15.10.2026
67,99 zł
3,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw IW1
20 szt., z taśmą, 36 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
3,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Wyciskarka do cytrusów Duo
Plastikowa
(8)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Wieszak na paski i krawaty Orderly
Metalowy, beżowy, 22x3 cm, wysokość 23 cm
(4)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Organizer kuchenny DrawerStore
Szary, 35x21 cm, wysokość 13 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Separatory na drążek do szafy Orderly
2 szt., plastikowe, beżowe, 20x3,5 cm, wysokość 3,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61,99 zł
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Separatory na drążek do szafy Orderly
2 szt., plastikowe, beżowe, 20x3,5 cm, wysokość 3,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Foremki do lodu Easy-fill
2 szt., plastikowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zestaw kreatywny Stitching set Woodland
Rekomendowany wiek 3+ lat
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zestaw kreatywny Knitting Kit Mushroom
Rekomendowany wiek 3+ lat
(9)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
Rex London
Papiery do pakowania prezentów zestaw Ladybird
5 szt., 49x69 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
8,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Notes Heritage Tube Map
60 str., w formacie A5, w linie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Format (2)
Rex London
Tatuaże dla dzieci Scary
Rekomendowany wiek 3+ lat
(3)
W magazynie
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Tatuaże dla dzieci Cosmic Love
Rekomendowany wiek 3+ lat
(4)
W magazynie
21,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
106
107
108
...
228
Załaduj więcej