Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 779 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
zestaw 6 szt.
Sagaform
Szklanki zestaw Rocking Whiskey
6 szt., 200 ml, do whiskey
(309)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
24,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Joseph Joseph
Durszlak Droplet
(2)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Joseph Joseph
Stojak na szczoteczki do zębów EasyStore Luxe
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 9x17,5 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Kubek na szczoteczki do zębów Duo Steel
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń SinkTech
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Stojak na szczoteczki do zębów EasyStore
Plastikowy, beżowy, 9x9 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Końcówki do szczotki do naczyń SinkTech
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Na kosmetyki, plastikowy, beżowy, 30x19,5 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Surface
Metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 12x17,5 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Zapasowa końcówka do miotełki do kurzu CleanTech
Ciemnoszara
Dostawa od 15.10.2026
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady DrawerStore Bamboo
Regulowany, bambusowy, w naturalnym kolorze, 32 x 40 cm
(4)
W magazynie
278 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Organizer na przyprawy Duo
Regulowany, plastikowy, szary, 42x26 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Uchwyt na wieszaki Orderly
Metalowy/plastikowy, beżowy, długość 3,5 cm, wysokość 26 cm
(2)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Zestaw do sprzątania CleanTech
6 szt.
(1)
W magazynie
409 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Uchwyt na akcesoria do sprzątania CleanTech
(2)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Organizer na przyprawy Duo
Plastikowy, beżowy, 17x26 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Pokrowiec na deskę do prasowania Glide
Szary, 130x38 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń SinkTech
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Kosz na pranie Tota One
Tekstylny, beżowy, 60 l
Dostawa od 15.10.2026
504 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń z pojemnikiem na płyn SinkTech
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Kosz na pranie Duo
Składany, tekstylny, szary, 35 l
W magazynie
165 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Pędzelek do smarowania GrillOut
Silikonowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Ściągaczka CleanTech
Beżowa, długość 36 cm
(2)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Mop CleanTech
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń z pojemnikiem na płyn SinkTech
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Zapasowa końcówka do mopa CleanTech
Dostawa od 15.10.2026
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Łopatka GrillOut
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Ociekacz Duo Steel
Na sztućce, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 11x11,5 cm
(2)
W magazynie
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Zapasowa końcówka CleanTech
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Zapasowa końcówka CleanTech
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczypce kuchenne GrillOut
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Deska Cut&Carve
Plastikowa, 41 x 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Pokrowiec na deskę do prasowania Glide Compact
Beżowy, geometryczny, 110x33 cm
(3)
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń z pojemnikiem na płyn i stojakiem SinkTech
(1)
W magazynie
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Miotełka do kurzu CleanTech 3in1
Beżowa
(2)
Dostawa od 15.10.2026
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Końcówki do szczotki do naczyń SinkTech
2 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Krajalnica ChopCup
Do warzyw/do ziemniaków, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Deska do prasowania Glide Compact
Z regulowaną wysokością, czarna, 110x33 cm
(3)
W magazynie
639 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Joseph Joseph
Teleskopowy kij do akcesoriów do sprzątania CleanTech
(1)
Dostawa od 15.10.2026
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczotka do WC Flex
Czarna, 10,5x10,5 cm, wysokość 44 cm
(20)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Joseph Joseph
Stojak na ręczniki papierowe Hold
Plastikowy, ciemnoszary, 18,5x17 cm, wysokość 33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń SinkStore
Plastikowy, ciemnoszary, 12x18 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Dozownik do mydła Slim
Plastikowy, beżowy, 350 ml, 9x6 cm, wysokość 14 cm
(144)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Duo Steel
Metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 11x23 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczotka CleanTech 2in1
(2)
W magazynie
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczotka do fug CleanTech 3in1
(4)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczotka do WC Flex
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 8x12 cm, wysokość 43 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Stojak na szczoteczki do zębów Duo Steel
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 12x18 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
88
89
90
...
428
Załaduj więcej