Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 511 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bianca
Pościel Wild Flowers
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z perkalu bawełnianego, kwiecista, biała/zielona, 230x220 cm
(23)
Dostawa od 04.11.2026
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (3)
-20% z kodem
Bianca
Narzuta Attica Velvet
Pikowana, aksamitna, niebieska, 240x260 cm
(2)
W magazynie
308 zł
z kodem
385 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bianca
Pościel Vintage Rosebud Lace
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, z perkalu bawełnianego, kwiecista, kremowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Bianca
Pościel Amelie
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z perkalu bawełnianego, w paski/z ornamentami, 200x200 cm
W magazynie
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Ręcznik kąpielowy Soft Zero Twist Spa Towel
Bawełniany, beżowy, 100x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel Contrast Trim
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, z perkalu bawełnianego, biała/beżowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel Shadow Leaves
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z perkalu bawełnianego, kwiecista, niebieska, 230x220 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
238 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bianca
Pościel Seersucker Woven Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z perkalu bawełnianego, z nadrukiem/kwiecista, jasnoszara, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Avebury Floral
Pikowana, 220x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
z kodem
354 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, zielone, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)/2x ręcznik kąpielowy (90x140)
(2)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Salcombe Boats
Bawełniany, z nadrukiem, 32x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Bobble
Odpowiedni do prania, ciemnoróżowy, 50x80 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Bamford Gingham Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna/w kratkę, beżowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Salcombe Boats
Bawełniany, z nadrukiem, niebieski, 137x229 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Epping Textured Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, niebieska, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kyoto Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, ciemnoniebieska/kremowa, 135x200 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, zielone, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, czarne, 150x200 cm
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Avebury Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, niebieska, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Satin Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, satynowa, w paski, czarna, 135x200 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Strawberry Frills
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, różowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Sardines
Bawełniany, z nadrukiem/w zabawny wzór, 76x160 cm
(2)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Happy Horses
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa/kremowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Lemons Lounger
Bawełniany, z nadrukiem/w zabawny wzór, 92x180 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, żółta, 200x200 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Mirabelle
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, różowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Folk Patchwork
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, patchworkowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Salcombe Boats
Bawełniana, niebieska, 18x88 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
Dostawa od 04.11.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, beżowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Sweet Treats
Z gumką, jednoosobowe, różowe, 90x190 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Palm Trees
Bawełniany, zielony, 90x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Seersucker Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, beżowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cartmel Check
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna/w kratkę, zielona, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Salcombe Boats
Z nadrukiem, biała, 180x180 cm
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Polka Dot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki, czarno-biała, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Mono Satin Stitch
Jednoosobowa, zapinana na guziki, satynowa, biała, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Bee Happy
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(1)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Salcombe Boats
Bawełniany, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnoróżowe, 2x mały ręcznik (30x30)
(1)
W magazynie
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Salcombe Boats
4 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Salcombe Boats
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, niebieska, 200x200 cm
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Sweet Treats
Jednoosobowa, zapinana na guziki, różowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Happy Horses
Z gumką, jednoosobowe, różowe, 90x190 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Happy Horses
2 szt., kremowa, 168x183 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
130 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Salcombe Boats
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z nadrukiem, 30x46 cm
(2)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Elle Decoration
Dywan Harvest Amber
Tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, beżowy, 160x230 cm
Dostawa od 21.10.2026
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
84
85
86
...
424
Załaduj więcej