Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 397 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Bumble Bees
Bawełniana, żółta/beżowa, 19x31 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(47)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Podwójna rękawica kuchenna Bumble Bees
Bawełniana, żółta/beżowa, 17x90 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
64,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch Bumble Bees
Bawełniany, żółty/beżowy
(40)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vánoční stromeček
Sztuczna choinka Pine
Ø 136 cm, wysokość 220 cm
(11)
W magazynie
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Vánoční stromeček
Sztuczna choinka Canadian Spruce
Ø 120 cm, wysokość 180 cm
(13)
W magazynie
484 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Wycieraczka Japandi
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(26)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Dziecięca poszewka na poduszkę All Get Together
Z nadrukiem, z satyny bawełnianej, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Poduszka dziecięca Little Mouse
Ze zdejmowaną poszewką, z satyny bawełnianej, biała/różowa/szara, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Wine Lover
2 szt., bawełniane, różowe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Dodatkowy blat do stołu Brooklyn
95x50 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
747 zł
z kodem
934 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Koszyk na pieczywo Desa
Beżowy, metalowy/tekstylny, 26x26 cm
(3)
W magazynie
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Puf ogrodowy Stay
Jasnoszary, wysokość 32 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
544 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Ręcznik Caro
Waflowy, bawełniany, beżowy, 50x100 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Stojak na ręczniki Menoto
Metalowy, czarny, 50x16 cm, wysokość 86 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
904 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Ceola
Ręcznie wykonany, ceramiczny, biały, ø 11 cm, wysokość 21 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Zestaw młynków do pieprzu i soli Salpi
2 szt., ciemnoszary/antracytowy, plastikowy
(3)
Dostawa od 20.10.2026
321 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miski zestaw Jolly
2 szt., na zupę, kamionkowe, kremowe, 500 ml, ø 14 cm
(6)
W magazynie
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 123 h, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 83 h, ø 10 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 92 h, ø 7 cm, wysokość 30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 75 h, ø 7 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 20 h, ø 7 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 53 h, ø 4 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 42 h, ø 4 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 30 h, ø 4 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Ego Dekor
Świece zestaw Silea
12 szt., czas palenia 4 h, ø 4 cm, wysokość 2 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
4,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hubelino
Puzzle Firefighters
Liczba elementów 35, rekomendowany wiek 4+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Federica Bassi
Torebka
Ze skóry
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
411 zł
z kodem
514 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Federica Bassi
Torebka
Ze skóry
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Federica Bassi
Torebka
Ze skóry
W magazynie
Ostatnie sztuki
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Misa Gastro Black/Green
Na sałatkę, kamionkowa, zielona/czarna, ø 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
360 zł
z kodem
450 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Misa Gastro Green/Black
Na sałatkę, kamionkowa, zielona/czarna, ø 30 cm, pojemność 3,95 l
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
306 zł
z kodem
383 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Miski zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., na dip, ceramiczne, czarne, ø 7,5 cm
(9)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Mlecznik Gastro Dark Blue/Black
200 ml, ceramiczny, czarny/niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Kubek Gastro Grey/Cream
190 ml, ceramiczny, szary/beżowy
(8)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Wazon Gastro Green
Kamionkowy, zielony, ø 14 cm, wysokość 20 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Perfumed Prague
Świeca #44 Chocolate, Fig, Musk
Zapachowa, sojowa, o zapachu herbaty/o zapachu figi/o zapachu piżma/o zapachu czekolady, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(13)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (5)
-20% z kodem
Ulubione
Markslöjd
Lampa stojąca Nitta
Czarna, metalowa, z elastyczną konstrukcją, ø25x145 cm
(59)
Dostawa od 15.10.2026
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Sober
Biała/w kolorze srebra, z opalowego szkła, ø15x38 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Sober
Biała/w kolorze złota, z opalowego szkła, ø15x283 cm
(4)
W magazynie
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa stojąca Capital
Czarna, metalowa, ø13x135 cm
(9)
Dostawa od 15.10.2026
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Bronx
W kolorze złota, metalowa, ze ściemniaczem, ø25x152 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Bronx
W kolorze złota, metalowa, ze ściemniaczem, 4,5x68x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
212 zł
z kodem
265 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Bronx
Czarna/w kolorze złota, metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Zenit
Biały/w kolorze srebra, z opalowego szkła, IP44, 16x13,5x13,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Grimstad
W kolorze złota, metalowa, z elastyczną konstrukcją, 50x16x56 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
623 zł
z kodem
779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
362
363
364
...
424
Załaduj więcej