Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 636 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Haczyk Rim
Ścienny, metalowy, czarny
(23)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Rim
Ścienny, metalowy, czarny
(7)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Rim
Ścienny, metalowy, czarny, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Rim
Ścienna, metalowa, czarna, ø 10 cm, wysokość 21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
371 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Rim
Ścienny, metalowy, czarny, 200 ml, ø 9 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
251 zł
z kodem
314 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Rim
Metalowa, czarna, ø 10 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
z kodem
314 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Półka łazienkowa Rim
Ścienna, aluminiowa, czarna
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
292 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Uchwyt na papier toaletowy Rim
Ścienny, metalowy, czarny, 8x15 cm, wysokość 2 cm
(20)
W magazynie
152 zł
z kodem
189,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Półka łazienkowa Rim
Ścienna, aluminiowa, czarna
(6)
W magazynie
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Chodnik Wolly
Syntetyczny, bez włosia, szary, 80x200 cm
(301)
Dostawa od 14.10.2026
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Wolly
Syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnobrązowy, ø 133 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Nature
Syntetyczny, bez włosia, jasnobrązowy, 80x150 cm
(2)
Dostawa od 14.10.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Star Trading
Żarówka Filament
Z gwintem E27, 2200 K, 1 W, ø 9,5 cm
(24)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Miuform
Puf Miuf
Z materiału bouclé, szary, szerokość 68 cm, głębokość 64 cm, wysokość 36 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
663 zł
z kodem
829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Miuform
Podnóżek Dazzling Daisy
Ciemnoszary, szerokość 50 cm, głębokość 50 cm, wysokość 43 cm
(3)
Dostawa od 24.11.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Miuform
Podnóżek Charming Charlie
Antracytowy, szerokość 60 cm, głębokość 60 cm, wysokość 45 cm
(1)
Dostawa od 24.11.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ręcznie wykonany, szklany, brązowy, ø 15,5 cm, wysokość 18,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
256 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazony zestaw Hammershøi
3 szt., ręcznie malowane, porcelanowe, białe/różowe, ø 5 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Lustro Modo
Ścienne/kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
649 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Stojak na ręczniki papierowe Loop
Ze stali nierdzewnej, czarny, ø 15 cm, wysokość 35,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Świeczniki zestaw Calma
2 szt., szklane/betonowe
(6)
W magazynie
131 zł
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świecznik Ven
Na świeczkę typu tealight, szklany
Dostawa od 20.10.2026
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Organizer łazienkowy Sono
Ceramiczny, jasnobrązowy, 19x10 cm, wysokość 2 cm
(4)
Dostawa od 20.10.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Doniczka Nona
Porcelanowa, z otworem drenażowym , ø 12,5 cm, wysokość 13,5 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazony zestaw Nona
3 szt., porcelanowe, białe, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Spira
Ozdoby świąteczne zestaw Space
8 szt., drewniane, 6,5 cm
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
14,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Spira
Ozdoby świąteczne zestaw Space
8 szt., z filcu, 6,5 cm
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Czubek na choinkę
28 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 9 szt.
Dakls
Bombki zestaw
9 szt., ø 8 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
4,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Wieniec Jingles
Bożonarodzeniowy, ø 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Star
Plastikowa, 11,5 cm
(6)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Birdie
11 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Dekoracja świetlna
Na baterie, stołowa, drewniana, w naturalnym kolorze, szerokość 3 cm, długość 13 cm, wysokość 15,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Dekoracja świetlna
Na baterie, stołowa, szklana, czarna, szerokość 9 cm, długość 9 cm, wysokość 10 cm
(8)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Figurka świąteczna
Z żywicy polimerowej, wysokość 10,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Stół ogrodowy Solo
Z litego drewna tekowego, składany, w naturalnym kolorze, 50x50 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Zestaw miski i sztućców do sałatek Yin&Yang
Na sałatkę, kamionkowy, biały/szary, ø 27 cm, pojemność 80 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Miski zestaw Yin&Yang
3 szt., do serwowania, bambusowe/kamionkowe, białe/szare
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Miski zestaw Yin&Yang
2 szt., do serwowania, bambusowe/kamionkowe, białe/szare
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Miski zestaw Yin&Yang
4 szt., do serwowania, bambusowe/kamionkowe, białe/szare, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Talerz Taormina
Do serwowania, ø 37 cm, ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
330 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Misa Taormina
Na sałatkę, ceramiczna, ø 30 cm, pojemność 100 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
218,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Zestaw talerzy Taormina
Dla 6 osób, 18 szt., porcelanowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
654 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Villa Altachiara
Kieliszki zestaw Mirto
6 szt., 90 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Villa Altachiara
Kieliszki zestaw Mirto
6 szt., 90 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
41,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Villa Altachiara
Talerz Maris
Do serwowania, z dolomitu, biały/niebieski
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
193 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Mlecznik Homify
40 ml, ceramiczny, biały/zielony
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Miska Goji
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 30 ml, ø 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
343
344
345
...
424
Załaduj więcej