Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 625 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Bonami Essentials
Stołek Club
Z litego drewna kauczukowego, biały, wysokość 44 cm, nośność 120 kg
(16)
W magazynie
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Stołek Corg
Z litego drewna kauczukowego, biały, wysokość 51 cm, nośność 120 kg
(37)
W magazynie
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Madison
Stojak na parasol ogrodowy Sun Wave
Metalowy, waga 2 kg
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cipcici
Zasłona
Geometryczna/z ornamentami, żółta, 140x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
306 zł
z kodem
382 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Abstract Shapes
5 szt.
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mila Home
Zasłony zestaw Houndstooth Check
2 szt., do powieszenia na szynie, z ornamentami, białe/szare, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
314 zł
z kodem
393 zł bez kodu
196,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tom Tailor
Nóżki Color Bath
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Monic
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 160x230 cm
(20)
Dostawa od 30.10.2026
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Universal
Dywan Balaki
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 120x170 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Teulat
Podnóżek Sadira
Różowy, szerokość 69 cm, głębokość 43 cm, wysokość 43 cm
(4)
Dostawa od 16.10.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka Vintage
Plastikowa, 1,6 l
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka Globus
Plastikowa, 1,5 l
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Osłonka na doniczkę Planter
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 31 cm, wysokość 47 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Osłonka na doniczkę Planter
Wisząca, metalowa, bez otworu drenażowego, wysokość 65,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Osłonka na doniczkę Planter
Wisząca, metalowa, bez otworu drenażowego, wysokość 36 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Doniczki zestaw
2 szt., wiszące, plastikowe, ø 10 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor & Outdoor
Drewniany, 29x29 cm, wysokość 8 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor & Outdoor
Drewniany, ø 29 cm, wysokość 8 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach
Drewniany, 29x29 cm, wysokość 8 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor
Drewniany, ø 29 cm, wysokość 8 cm
(49)
Dostawa od 21.10.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin Eco
Plastikowe, 20x30 cm, wysokość 10 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę Duo
Metalowy, 26x34 cm, wysokość 19,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 22x27 cm, wysokość 22 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nattiot
Dywan dziecięcy Bohemian Rainbow
Syntetyczny, shaggy, okrągły, beżowy, ø 120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nattiot
Dywan Neethu Grey M
Dwustronny/tkany ręcznie, z mieszanki wełny, bouclé, bez włosia, okrągły, szary, ø 140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
755 zł
z kodem
944 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy
Plastikowy, biały, 19x28 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, szary, 19x28 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Morsø
Wazon Flame
Porcelanowy, biały, ø 21 cm, wysokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
293 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Morsø
Wazon River
Porcelanowy, czarny, ø 11 cm, wysokość 16 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
232,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Juvel
4 szt., 490 ml, do piwa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
130,99 zł bez kodu
32,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Juvel
4 szt., 570 ml, do koktajli
(4)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 320 ml, do koktajli
(39)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
52,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lyngby Glas
Karafka Palermo
1,5 l, szklana
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 315 ml, do koktajli
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
53,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 650 ml, do koktajli
(8)
W magazynie
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
54,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 300 ml, do wina
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
48 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Palermo
4 szt., 350 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
46,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
French press
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Villa Collection
Świecznik Artic Ice
Kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Świecznik Artic Ice
Kamionkowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Wazon Rost
Kamionkowy, ciemnoniebieski, ø 14 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Osłonka na doniczkę Calbe
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Osłonka na doniczkę Calbe
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 22 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Minuet Santhee
1,5 l, z sitkiem, szklany
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Sitko na herbatę
Ze stali nierdzewnej
(20)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Green/Black
Głęboki, ø 24 cm, kamionkowy, zielony/czarny
(12)
Dostawa od 26.10.2026
180 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Bitz
Kubki zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
342
343
344
...
424
Załaduj więcej