Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 658 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Trio
Kinkiet Fabio
W kolorze matowej czerni, metalowy, LED, IP44
(1)
Dostawa od 03.11.2026
449 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Trio
Żarówka Tropfen
Z gwintem E27, 3000 K, 5 W, ø 4 cm
(49)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Lampa sufitowa Clarimo
Biała, plastikowa, LED, natynkowa , IP44, ø33x9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
223 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Trio
Kinkiet Gianni
W kolorze srebra z połyskiem, metalowy, LED, IP44, 40x7x14 cm
(4)
Dostawa od 03.11.2026
454 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Trio
Lampa zewnętrzna Ubangi
Ciemnoszara, metalowa, wbijana, do kontaktu, IP65, ø9x11 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
222 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Kinkiet Ray
W kolorze srebra z połyskiem, plastikowy, LED, IP44
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Kinkiet Lino
W kolorze srebra z połyskiem, plastikowy, LED, IP44
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
311 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Trio
Żarówka Tropfen
Z gwintem E27, 2700 K, 4 W, ø 8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Palmas
Biała, plastikowa, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru/sterowana pilotem/ze ściemniaczem, IP44, ø25x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
529 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Lampa zewnętrzna Duero
Ciemnoszara, metalowa, IP44, 21x16x33 cm
(1)
W magazynie
239 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Lampa punktowa Angelo
W kolorze srebra z połyskiem, metalowa, IP44, ø20x15 cm
(2)
Dostawa od 03.11.2026
534 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
zestaw 2 szt.
Ulubione
Trio
Żarówki zestaw Stiftsockel
2 szt., z gwintem G9, 3000 K, 2 W, ø 1 cm
(25)
W magazynie
51 zł
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Kinkiet Theatro
W kolorze srebra z połyskiem, metalowy, IP44
W magazynie
Ostatnia sztuka
311 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Żarówka Globe
Z gwintem E27, 2700 K, 7 W, ø 9 cm
(4)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampka dziecięca Bronto
Biała, plastikowa, LED, na USB, ø8x20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vipack
Zasłona dziecięca Tipi
Do łóżka, szara, 198x266 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
584 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vipack
Szafka nocna Bronxx
Metalowa, biała, 40x40 cm, wysokość 60,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
589 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vipack
Półka dziecięca Kiddy
W dekorze sosny, z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 65 cm, wysokość 21,5 cm, głębokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vipack
Barierka do łóżka Amori
Biała
(1)
Dostawa od 19.10.2026
255 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vipack
Szuflada pod łóżko dziecięce Fritz
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, 90x200 cm
Dostawa od 21.10.2026
789 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vipack
Stelaż
90x200 cm, lamelowy/do łóżek dziecięcych, nieregulowany, nośność 110 kg
(2)
Dostawa od 21.10.2026
361 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba lameli (2)
Vipack
Barierka do łóżka Kiddy
Biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vipack
Dodatek do łóżka dziecięcego Pino
Z litego drewna sosnowego, szary, 21x79 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
236 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Gardinia
Firanka
W paski, biała, 140x48 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gardinia
Firanka Etamine
W paski, biała, 140x245 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Gardinia
Firanka Voile Uni
Biała, 300x245 cm
(32)
W magazynie
164,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gardinia
Firanka Grafik
Geometryczna, biała, 140x175 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gardinia
Firanka Jacquard-Voile
Biała, 140x45 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gardinia
Zasłona Dimout
Zaciemniająca/termiczna, bordowa, 140x245 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gardinia
Zasłona Natur
Szara, 140x245 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gardinia
Firanka
W paski, biała, 140x245 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gardinia
Firanka Dolly-Voile
Kwiecista, biała, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Happy Teddy
20 szt., papierowe, 33x33 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
IHR
Świeca White Dots
Czas palenia 25 h, liczba knotów 1 szt., ø 7,5 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
IHR
Kubek Tulip Meadow
75 ml, porcelanowy, fioletowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Little Snowdrops
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(4)
W magazynie
25,99 zł
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Ava
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(8)
W magazynie
25,99 zł
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw It's My Birthday
20 szt., papierowe, z napisami, 33x33 cm
(5)
W magazynie
27 zł
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Pikkukellukka
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(3)
W magazynie
25,99 zł
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Love You
20 szt., papierowe, 33x33 cm
(6)
W magazynie
28 zł
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Sölveig
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(6)
W magazynie
28 zł
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Unikko
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 16 szt.
IHR
Serwetki zestaw Purple Spring
16 szt., papierowe, kwieciste, 33x42 cm
(9)
W magazynie
30,99 zł
1,94 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Mohana
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Holly Flower
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(2)
W magazynie
28 zł
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
IHR
Poduszka dekoracyjna Holly Flower
Z bawełny organicznej, szara, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
315
316
317
...
424
Załaduj więcej