Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 650 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ręczniki zestaw Powder
3 szt., waflowe, z mieszanki lnu, jasnoróżowe/beżowe, 1x mały ręcznik (30x30)/1x średni ręcznik (50x70)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Eucalyptus
Lniany, kwiecisty, 40x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Obrus White Flowers
Lniany, kwiecisty, biały/niebieski, 140x300 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
590 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa White
Lniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Obrus Melange
Lniany, beżowy, ø 150 cm
Dostawa od 19.11.2026
445 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Botany
2 szt., lniane, kwieciste, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ścierka Tie Dye
Lniana, biała/niebieska, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Szlafrok Dark Grey
W rozmiarze L/XL, z mieszanki lnu, ciemnoszary
(1)
Dostawa od 19.11.2026
394 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Natural
4 szt., tekstylne, w naturalnym kolorze, 10x10 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Szlafrok Melange
W rozmiarze S/M, lniany, beżowy
(1)
Dostawa od 19.11.2026
445 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Premium
-15% z kodem
Gingko
Lampa stołowa Pentagon
W naturalnym kolorze, z litego drewna jesionowego, LED, z wyborem koloru/ze ściemniaczem, ø7,5x13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Lampa stołowa Lemelia
W naturalnym kolorze, z litego drewna jesionowego, LED, z wyborem koloru/ze ściemniaczem, ø7,5x10,5 cm
(16)
W magazynie
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Velvet Accordion
Ciemnobrązowa, papierowa, LED, przenośna, na USB, z elastyczną konstrukcją/ze ściemniaczem, 10x10x3,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hermia
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki/obrotowy, plastikowy, ø 23 cm, wysokość 30,5 cm
(11)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Organizery do lodówki zestaw
3 szt., plastikowe, wysokość 14 cm
(18)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
37,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Wanienka
Biała/różowa, 48x82 cm
Dostawa od 04.11.2026
224 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mioli Decor
Zestaw akcesoriów łazienkowych Lidya
Z żywicy polimerowej, czarno-biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mioli Decor
Pojemnik dziecięcy
Tekstylny, w kropki, różowy, 37x24 cm, wysokość 18 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
39,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Konstrukcja podłogi Thermowood
Drewniana, 30x30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Maravilla
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Melissa
Biały, z litego drewna, do kontaktu, 47x5x36 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
265 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Toom
Biała, papierowa, do kontaktu, 30x14x99 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lubeck
Plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 28x14,5x21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
z kodem
367 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Bridge
Czerwony, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 47x5x36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Bing
Plastikowa, LED, na baterie, 24x15x32 cm
(3)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Sofus
W naturalnym kolorze, bambusowa, LED, do kontaktu, IP44, 50x12x48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Sombra
Biała, papierowa, do kontaktu, ø70x20 cm
W magazynie
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Bordowa, papierowa, do kontaktu, 45x20x65 cm
(1)
W magazynie
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Mia
Plastikowa, LED, na baterie, długość 270 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, 35x14x55 cm
(6)
W magazynie
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Nightfall
Czarny, z litego drewna, do kontaktu, 62x7x40,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
z kodem
374 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Bobo
W naturalnym kolorze, bambusowa, LED, do kontaktu, 32x6,5x33 cm
W magazynie
242 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karup
Puf More
Sztruksowy, jasnobrązowy, szerokość 70 cm, głębokość 70 cm, wysokość 22 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
662 zł
z kodem
779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
-15% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Happy Boy Mini
Plastikowy, z nadrukiem, żółty, ø 10 cm, wysokość 11,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
LDK Garden
Krzesło ogrodowe
Drewniane, w naturalnym kolorze, nośność 110 kg, szerokość 60 cm, wysokość 90 cm, głębokość 51 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
751 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LDK Garden
Krzesło ogrodowe
Drewniane, w naturalnym kolorze, nośność 110 kg, szerokość 60 cm, wysokość 88,5 cm, głębokość 46 cm
W magazynie
554 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Woodman
Szafka nocna Farsta
Z półką, w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 78x31 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
722 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Woodman
Szafka nocna Farsta
Wisząca, w dekorze dębu, biała/w naturalnym kolorze, 40x30 cm, wysokość 12 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
458 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Woodman
Stolik Stripe
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 60x120 cm, wysokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
777 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Żarówka Light
Z gwintem E27, 2000 K, 4 W, ze ściemniaczem, ø 6,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Regał na wino Salbris
Metalowy, czarny, liczba butelek 12, czarny, szerokość 30 cm, wysokość 46 cm, głębokość 18 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
382 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba butelek (2)
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Ruhla
Z mikropluszu, musztardowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Sakala
Kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Żarówka Light
Z gwintem E27, 2000 K, ze ściemniaczem, ø 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Lampa stołowa Monkey
Czarna, z żywicy polimerowej, 20x19,5x34 cm
Dostawa od 04.11.2026
297 zł
z kodem
349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Figurka Gouya
Marmurowa, 25x11 cm, wysokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Drabinka na ręczniki Siem
Metalowa, czarna, długość 40 cm, wysokość 180 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Doniczka Tarifa
Bez otworu drenażowego, wysokość 17,5 cm
Dostawa od 04.11.2026
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
307
308
309
...
425
Załaduj więcej