Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 559 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Casa Selección
Dziecięca szafka nocna
Z półką, biała, wysokość 50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
337 zł
z kodem
397 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Szczotka do WC Simply
Metalowa, czarna, ø 16,5 cm, wysokość 59 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Lampa zewnętrzna Consenza
Szara, metalowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem/z czujnikiem ruchu, ø12x38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
496 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Fischer & Honsel
Żarówka Elegance
Z gwintem E14, 1800 K, 2 W, ø 4,5 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Żarówka Standard
Z gwintem E14, 2700 K, 2 W, ø 3,5 cm
(1)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Żarówka Elegance
Z gwintem E14, 1800 K, 2 W, ø 3,5 cm
(2)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Lampa zewnętrzna
Czarna, metalowa, LED, IP44, ø14x10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
253 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Żarówka Standard
Z gwintem E27, 2700 K, 4 W, ø 6 cm
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Simple Cook B5564053
Do grillowania, z powłoką nieprzywierającą, ø 26 cm
(3)
W magazynie
140,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Garnek Cook Eat B9214474
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, odpowiedni na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Pokrywki do przechowywania żywności L9849253
3 szt., plastikowe
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Excellence G2690772
Z powłoką nieprzywierającą, ø 30 cm, odpowiednia na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
249,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tefal
Naczynia do zapiekania zestaw Air E255S255
2 szt., ø11 cm, żeliwne
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
275,99 zł
138 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Daily Cook G7303255
Z pokrywką/z powłoką nieprzywierającą, ze stali nierdzewnej, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Pokrywka 28097712
Szklana, ø 28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Tefal
Ręczny malakser 5 Sec Chopper K1320404
Do warzyw, ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tefal
Patelnie zestaw Ingenio Natural Force L3969102
3 szt., z powłoką nieprzywierającą, odpowiednie na indukcję
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
385 zł
128,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Natural Force G2660472
Z powłoką nieprzywierającą, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Tefal
Patelnia Ingenio Unlimited L7637732
Wok, z powłoką nieprzywierającą, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 10 szt.
Tefal
Zestaw garnków Ingenio Easy Cook & Clean L1539053
10 szt., 1x przybór kuchenny/3x patelnia/2x rondel/3x pokrywka
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
724 zł
72,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Nóż Freshkitchen K1220104
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Termos Ponza K3140314
1,9 l, ze stali nierdzewnej, czerwony
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Pokrywka Ingenio L9846253
Szklana, ø 18 cm
(3)
W magazynie
79,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 3 szt.
Tefal
Zestaw garnków Ingenio Easy Cook & Clean L1539243
3 szt., 1x przybór kuchenny/1x patelnia/1x rondel, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
299 zł
99,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
Tefal
Zestaw garnków Ingenio Easy Cook & Clean L1539543
5 szt., 1x przybór kuchenny/2x patelnia/2x rondel, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
464 zł
92,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Ultimate G2681972
Wok, z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Simply Clean Red B5673253
Z pokrywką/z powłoką nieprzywierającą, ø 24 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Termos Senator K3068414
1 l, ze stali nierdzewnej, czerwony
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tefal
Lunchbox Master Seal To Go N1071310
2,6 l, plastikowy, zielony
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Xl Intense C3840753
Z powłoką nieprzywierającą, ø 30 cm
(4)
W magazynie
126,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Tefal
Zestaw garnków Ingenio Unlimited L7639102
4 szt., 1x przybór kuchenny/3x rondel, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
524 zł
131 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Luna
Szklana, LED, na baterie, z timerem, ø9x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Asta
2 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø9x10 cm
(6)
W magazynie
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Millie
Szklana, LED, na baterie, z timerem, długość 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Milas
Brązowa, plastikowa, LED, do kontaktu, z timerem, IP44, ø35x120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
320 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Dekoracja świetlna Frida
Bordowa, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø7x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Noah
Ciemnobrązowa, plastikowa, LED, wbijana, do kontaktu, z timerem, IP44, ø40x110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
206 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Lucy
Bordowa, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø13x23,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Sztuczna choinka Alvin
Zewnętrzna, ø 35 cm, wysokość 60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
203 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Kiki
Plastikowa, LED, do kontaktu, z timerem, długość 400 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
3 szt., białe, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Wieniec Liva
Świetlny/bożonarodzeniowy, ø 25 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
3 szt., do ładowarki, bordowe, ø 5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Alex
Brązowa, plastikowa, LED, wbijana, do kontaktu, z timerem, IP44, ø30x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Dziecięcy pojemnik na zabawki Harry Potter
Plastikowy, szary, 27x17,5x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z ornamentami, 43x43 cm
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z motywem zwierzęcym, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
293
294
295
...
424
Załaduj więcej