Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 542 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Wenko
Koszyk na pieczywo
Czarny, metalowy/tekstylny, 10,5x21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Moździerz
Marmurowy, ø 11 cm
(32)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Ima
Bez wiercenia, metalowa, czarna, 30x9 cm, wysokość 6,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Sztućce do sałatek Nagy
2 szt., ze stali nierdzewnej
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Nóż Ace
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, długość klingi 17,5 cm, rękojeść: stal nierdzewna
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Braidi
Ze szczotką, bambusowy, czarny, 20x26 cm, wysokość 75,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Wenko
Miski zestaw Elo
4 szt., do serwowania, ceramiczne, czarne
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Sitko do zlewu Sava
Silikonowe, czarne, ø 12 cm
(32)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Abstract Sunset
100x70 cm, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
543 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Hongkong
100x70 cm, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
467 zł
z kodem
549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Earth
70x100 cm, drukowany, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
569 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Dark Marble
100x70 cm, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Marble
70x50 cm, szklany
W magazynie
299 zł
z kodem
352 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Wallity
Obrazki dziecięce zestaw Good Night
4 szt., 30x30 cm
Dostawa od 11.11.2026
194 zł
z kodem
228 zł bez kodu
57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Kinkiet dziecięcy Heart
Niebieski, z płyty MDF, LED, do kontaktu, z półką, 36x12x26 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Lampa dziecięca Single
Biała/różowa, z litego drewna, LED, 15x10x90 cm
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Kinkiet dziecięcy Sheep
Czarny, z płyty MDF, LED, do kontaktu, z półką, 36x12x24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Lampka dziecięca House
Niebieska, z płyty MDF, LED, do kontaktu, 27x3,5x24 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
323 zł
z kodem
380 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Candellux Lighting
Lampka dziecięca Cactus
Zielona, z płyty MDF, LED, do kontaktu, 22,5x3,5x20,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
280 zł
z kodem
329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Żółty/biały, z litego drewna, 11,5x10x90 cm
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Lampka dziecięca Cactus
Zielona, z płyty MDF, LED, do kontaktu, 26,5x3,5x27,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
338 zł
z kodem
398 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Kinkiet Piccolo
Niebieski, z płyty MDF, LED, 37,5x33x12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Candellux Lighting
Kinkiet dziecięcy Car
Czarny, z płyty MDF, LED, do kontaktu, z półką, 43x12x15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Candellux Lighting
Lampka dziecięca Tower
Różowa, z płyty MDF, LED, do kontaktu, 16x3,5x28,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
335 zł
z kodem
394 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Lampka dziecięca Car
Czarna, z płyty MDF, LED, do kontaktu, 35x3,5x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
296 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Biały/różowy, z litego drewna, 19x10x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Lampka dziecięca Bird
Różowa, z płyty MDF, LED, do kontaktu, 33,5x3,5x19,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
338 zł
z kodem
398 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Czarno-biały, z litego drewna, 36x10x110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Biały/różowy, z litego drewna, LED, 15x10x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Kinkiet dziecięcy Console
Czarny, z płyty MDF, LED, do kontaktu, z półką, 36x12x20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
290,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Lampka dziecięca Butterfly
Żółta, z płyty MDF, LED, do kontaktu, 26,5x3,5x26,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
323 zł
z kodem
380 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Biały/niebieski, z litego drewna, LED, 11x10x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Kinkiet dziecięcy Cat
Czarny, z płyty MDF, LED, do kontaktu, z półką, 27x12x29 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
304,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Hearts
Biały/różowy, z litego drewna, 11x10x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Lampa sufitowa Circle
Biała, szklana, natynkowa , ø30x9 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Kinkiet dziecięcy Dog
Różowy, z płyty MDF, LED, do kontaktu, z półką, 36,5x12x18,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
281,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Lampka dziecięca Cloud
Różowa, z płyty MDF, LED, do kontaktu, 31x3,5x15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
323 zł
z kodem
380 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Z litego drewna, 11,5x10x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Biały/różowy, z litego drewna, 27x10x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Kinkiet dziecięcy House
Szary, z płyty MDF, LED, do kontaktu, z półką, 35x12x26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Lampka dziecięca Cat
Czarna, z płyty MDF, LED, do kontaktu, 28,5x3,5x20,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
338 zł
z kodem
398 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Addis
Wieszaki zestaw
20 szt., plastikowe, białe, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
82,99 zł bez kodu
4,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Mop Essentials
(6)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 50 szt.
Addis
Wieszaki zestaw
50 szt., plastikowe, czarne, długość 45 cm, wysokość 23,5 cm
(3)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
2,98 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Mechaniczna szczotka
Czarna
(10)
Dostawa od 06.11.2026
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Addis
Wieszaki zestaw
10 szt., plastikowe, szare, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
4,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Addis
Ścierki zestaw
4 szt., z mikrowłókna
(4)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
8 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Alberte
2 szt., bordowa, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø6,5x10,5 cm
(3)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
291
292
293
...
424
Załaduj więcej