Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 391 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Zone
Stołek A-Stool
Metalowy, biały, wysokość 27,5 cm, nośność 110 kg
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
407 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Szczotka do WC Nova
Porcelanowa, jasnoszara, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Tablica A-bulletin
Magnetyczna, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
410 zł
z kodem
481,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Torino
2 szt., 60 ml, do wódki
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Vienna
4 szt., 300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Villa Collection
Świeca Krok: Grapefruit & Vanilla
Zapachowa, o zapachu wanilii/o zapachu grejpfruta, czas palenia 48 h, ø 9 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Villa Collection
Osłonka na doniczkę Leer
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 17 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Villa Collection
Świecznik Elv
Na świeczkę typu tealight, kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Villa Collection
Świeca Kras: Cotton Blossom
Zapachowa, o zapachu bawełny, czas palenia 40 h, ø 8,5 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bitz
Talerz Kusintha
Do serwowania, szklany, zielony
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bitz
Talerz Kusintha
Do serwowania, ø 30 cm, szklany, pomarańczowy
(5)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Hokery zestaw Naomi
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnozielone, wysokość siedziska 83,5 cm
Dostawa od 29.10.2026
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Denise
2 szt., tapicerowane, kremowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
692 zł
z kodem
814 zł bez kodu
407 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Krzesło Flynn
Tapicerowane, szare
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
577 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Krzesło Batilda
Tapicerowane, z imitacji skóry, koniakowe
Dostawa od 29.10.2026
671 zł
z kodem
789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Pink Geo
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy/jasnoszary, ø 100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Stormy
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, szary, ø 80 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Marble
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnoszary, ø 100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Sandstorm
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnoniebieski/jasnobrązowy, ø 100 cm
(4)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Blue Waves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, niebieski/szary, ø 100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Melted
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, niebieski/pomarańczowy, ø 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Thunderstorm
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, szary, ø 100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Spilled Coffee
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, brązowy/w kolorze złota, ø 80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Vintage
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, szary, ø 100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Colourful Lines
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, niebieski/szary, ø 120 cm
(7)
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Mistletoe
Lniana, na zamek , ze świątecznym motywem, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Mistletoe
4 szt., tekstylne, ze świątecznym motywem, białe, 10x10 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Christmas Green
4 szt., tekstylne, zielone/w kolorze khaki, 10x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Red Natural Stripes
4 szt., tekstylne, czerwone/w naturalnym kolorze, 10x10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Red Natural Stripes
2 szt., lniane, w paski, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Christmas Green
2 szt., lniane, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Casa Selección
Bombki zestaw
6 szt., ø 8 cm
(3)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
8,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Dekoracja świetlna Santa Claus
Czerwona/biała, ceramiczna, LED, na baterie, 6x5x17 cm
(4)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Łańcuch choinkowy Boa
180 cm
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Ozdoby świąteczne zestaw Figures
8 szt., drewniane, 5 cm
(8)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
3,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Łańcuch choinkowy Boa
180 cm
(3)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Casa Selección
Bieżnik Figures
Ze świątecznym motywem, 33x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Mata stołowa
Filcowa, odpowiednia do prania, ze świątecznym motywem, 30x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Figurka świąteczna Squirrel
Plastikowa, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Casa Selección
Bombki zestaw
6 szt., ø 8 cm
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Casa Selección
Ozdoby świąteczne zestaw Icicle
6 szt., ø 4 cm
(2)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
4,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Ozdoba świąteczna
Ø 10 cm
(1)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Ozdoba świąteczna Santa Claus
Drewniana, 11 cm
(5)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Figurka świąteczna Sled
Drewniana, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Ozdoby świąteczne zestaw
6 szt., drewniane, ø 8 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
6 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Ozdoba świąteczna
11,5 cm
(2)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Casa Selección
Podkładki zestaw
4 szt., z filcu, ze świątecznym motywem, czerwone, ø 10 cm
(14)
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
5,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Bombka
Ø 8 cm
(4)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
282
283
284
...
423
Załaduj więcej