Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 551 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Rayen
Pokrowiec ochronny na motor
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rayen
Dodatkowa półka
Wisząca, stalowa, biała, 22,5x30 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rayen
Organizer podróżny
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rayen
Stojak na kapsułki
Wiszący, szary, 28x12 cm, wysokość 4 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rayen
Pokrowiec ochronny na motor
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rayen
Fartuch
Bawełniany, niebieski
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Rayen
Jednorazowe worki do odkurzacza zestaw
5 szt.
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
19,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rayen
Fartuch
Bawełniany, czerwony
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Remember
Miski zestaw Mono
3 szt., do serwowania, porcelanowe, ø 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Remember
Termos Finn
450 ml, ze stali nierdzewnej, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Remember
Rękawice kuchenne zestaw Lemon
2 szt., zielone/miętowe, 18,5x18,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, 40x40 cm
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
House Nordic
Sztuczna palma Areca
Ø 64 cm, wysokość 175 cm
(2)
Dostawa od 29.10.2026
773 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Świecznik
Ceramiczny
Dostawa od 26.10.2026
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Taca dekoracyjna Cement
27x26 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
House Nordic
Zegar Amiens
Ścienny, ø 25 cm
(20)
W magazynie
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, ø 35 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Sztuczna roślina Skimmia
Ø 40 cm, wysokość 75 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
304 zł
z kodem
357,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Figurka Cement
Ø 6,5 cm, wysokość 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Salo
Metalowy, beżowy/w kolorze złota, ø 25 cm, wysokość 54 cm
(5)
W magazynie
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, kremowe
(1)
W magazynie
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
299,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Vita
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
458 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Witryna Dalby
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 38 cm, wysokość 70 cm, głębokość 35 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
573 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Barek ogrodowy Ronda
Z litego drewna tekowego, składany, w naturalnym kolorze, 29x39 cm, wysokość 49,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
261,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Półka Villa
Wielopoziomowa, bambusowa, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 102 cm, głębokość 25 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
337 zł
z kodem
397 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Lecco
Metalowy, w kolorze złota, ø 41 cm, wysokość 58 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
House Nordic
Puf Milford
Z materiału bouclé, biały, szerokość 38 cm, głębokość 38 cm, wysokość 41 cm
(13)
W magazynie
229 zł
z kodem
268,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Maceda
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, ciemnozielone
(1)
Dostawa od 26.10.2026
781 zł
z kodem
919 zł bez kodu
459,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Halden
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
z kodem
564 zł bez kodu
282 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Abano
Z litego drewna topolowego, w naturalnym kolorze, szerokość 1,5 cm, wysokość 5 cm, głębokość 70 cm
Dostawa od 26.10.2026
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Puf Brooklyn
Z materiału bouclé, ze schowkiem, beżowy, szerokość 44 cm, głębokość 44 cm, wysokość 44 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Konsola Vita
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 36x80 cm, wysokość 80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Pego
Z litego drewna tekowego, w naturalnym kolorze, 40x40 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
z kodem
366,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Puf Hampton
Aksamitny, w kolorze ochry, szerokość 39 cm, głębokość 39 cm, wysokość 42 cm
(13)
Dostawa od 26.10.2026
296 zł
z kodem
347,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Puf Ejby
Z materiału bouclé, beżowy, ø 34 cm, wysokość 36 cm
(15)
W magazynie
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stolik Tonka
Z blatem w dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
781 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Mercure
Z półką, w dekorze dębu, czarna/w naturalnym kolorze, 34x31 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 23.10.2026
488 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Inca
Z półką, z cichym domykiem, w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 45x35 cm, wysokość 52 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
624 zł
z kodem
734 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stolik Macha
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 40x30 cm, wysokość 57 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
275 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stolik Tonka
Z blatem w dekorze dębu, biały/w naturalnym kolorze, 80x80 cm, wysokość 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
760 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Regał Ara
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 58 cm, wysokość 175 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 27.10.2026
781 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Mayra
Biała, 45x35 cm, wysokość 52 cm
Dostawa od 23.10.2026
709 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Regał Eladi
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 168,5 cm, głębokość 22 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
781 zł
z kodem
919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Lisa
Z półką, w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 45x35 cm, wysokość 56 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
662 zł
z kodem
779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Lani
Z półką, biała, 45x35 cm, wysokość 50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
547 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Saturne
Z półką, w dekorze dębu, szara/beżowa/w naturalnym kolorze, 45x35 cm, wysokość 50 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
552 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Ecrin
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 45,5x34 cm, wysokość 50,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
586 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Osłonka na doniczkę Karuna
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 36 cm, wysokość 50 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
718 zł
z kodem
845 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
260
261
262
...
423
Załaduj więcej