Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 548 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Kartos
Notes z długopisem Florentia
50 str., w formacie A6, czysty
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Zestaw do kaligrafii Venezia
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Pudełka prezentowe zestaw Little Red Riding Hood
3 szt., 23x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Zestaw do kaligrafii Red & Blue
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Zestaw do kaligrafii Lavanda
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Notes z długopisem Robin Hood
50 str., w formacie A6, czysty
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Zestaw podarunkowy Four-Leaf Clover
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Zeszyt z długopisem Swing
96 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Papeteria z akcesoriami do pisania Venice
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Zeszyt z długopisem Sailor Man
96 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Zestaw podarunkowy Heart and Prince
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Kartos
Ozdoby świąteczne zestaw Classics
6 szt., ø 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
43,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Okładka na książkę z torbą Red&Blue
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Okładka na książkę z torbą Violet
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Notes z długopisem Snow White
50 str., w formacie A6, czysty
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Zestaw podarunkowy Dragon
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Zestaw do kaligrafii Florentia
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Papeteria z akcesoriami do pisania Words for Earth
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Notes z długopisem Colorful
50 str., w formacie A5, czysty
(2)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Zeszyt z długopisem Cleopatra
96 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Podnóżek Belina
Brązowy, szerokość 58 cm, głębokość 41 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
362 zł
z kodem
425,94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Półka Octavia
W dekorze jesionu, ze sklejki, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, wysokość 20 cm, głębokość 15 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
497 zł
z kodem
585 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Półka Octavia
W dekorze jesionu, ze sklejki, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 20 cm, głębokość 16 cm
(2)
W magazynie
452 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Abażur Pontos
W naturalnym kolorze, z juty, ø50x23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
452 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kinkiet Damila
Czarny/w naturalnym kolorze, rattanowy, 35x30x23 cm
(1)
W magazynie
265 zł
z kodem
311,46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Yanil
Na zamek , w kratkę, bawełniana, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Obraz Mirta
40x58 cm, 3D
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284,66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa stojąca Urania
Czarna/w naturalnym kolorze, rattanowa, ø61x154 cm
(7)
Dostawa od 14.12.2026
814 zł
z kodem
958 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Maty stołowe zestaw Uya
2 szt., z wodorostów, w kratkę, 33,5x49 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Obrazy zestaw Mirta
29x39 cm, 2 szt., 3D
(6)
Dostawa od 14.12.2026
208 zł
z kodem
244,92 zł bez kodu
122,46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Malachi
Biała, z opalowego szkła, ø20x22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
452 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Abażur Hila
Biały, papierowy, ø80x70 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
317 zł
z kodem
372,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Abażur Hila
Biały, papierowy, ø55x45 cm
(2)
Dostawa od 14.12.2026
226 zł
z kodem
266,21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa wisząca Makai
Czarna, metalowa, ø100x10 cm
Dostawa od 16.12.2026
633 zł
z kodem
745 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Abażur Hila
Biały, papierowy, ø30x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa stojąca Madali
W kolorze złota, metalowa, ø38x185 cm
(6)
Dostawa od 14.12.2026
814 zł
z kodem
958 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa wisząca Malachi
Biała, z opalowego szkła, ø20x24 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
452 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Szafka pod TV Bodo
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 117 cm, wysokość 61 cm, głębokość 39 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
501 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tvilum
Regał Sign
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, antracytowy, szerokość 80 cm, wysokość 205 cm, głębokość 34 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
730 zł
z kodem
859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tvilum
Szafka pod TV Media
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 147 cm, wysokość 38 cm, głębokość 40 cm
(5)
Dostawa od 22.10.2026
671 zł
z kodem
789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tvilum
Szafka nocna Ry
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 53x40 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 22.10.2026
739 zł
z kodem
869 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Szafka nocna Bodo
Antracytowa, 50x39 cm, wysokość 72 cm
(11)
W magazynie
411 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tvilum
Szafa Kit
Otwarta, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała/beżowa, szerokość 105 cm, wysokość 180 cm, głębokość 48 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
832 zł
z kodem
979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tvilum
Komoda Bodo
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, antracytowa, szerokość 50 cm, wysokość 120 cm, głębokość 39 cm
(17)
W magazynie
785 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tvilum
Szafka na buty Bodo
Uchylna, z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, liczba par butów 18 , szerokość 70 cm, wysokość 139 cm, głębokość 24 cm
(20)
W magazynie
641 zł
z kodem
754 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tvilum
Szafka pod TV Media
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, czarna, szerokość 177 cm, wysokość 38 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
798 zł
z kodem
939 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Komponent – drzwiczki Prima
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 84 cmwysokość 105 cmgłębokość 1,5 cm
Dostawa od 22.10.2026
239 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Komoda Bodo
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, antracytowa, szerokość 99 cm, wysokość 82 cm, głębokość 39 cm
(26)
Dostawa od 22.10.2026
777 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
258
259
260
...
423
Załaduj więcej