Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 708 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Turbo-Loc
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 12,5x11,5 cm, wysokość 9 cm
(264)
W magazynie
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Osimo
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, biała
(180)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ambiance
Naklejka dziecięca Jumping Sheep
Świecące, na ścianę, 55x10 cm
(22)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Kubek Amo
220 ml, szklany, do cappuccino/z podwójną ścianką
(434)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Power-Loc Lumi
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 17,5 cm
(233)
W magazynie
299 zł
z kodem
352 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Lumi
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 13,5 cm
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Femme
Na kosmetyki, ze szkła akrylowego, 22,5x12,5 cm, wysokość 8 cm
(467)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki/obrotowy, ze szkła akrylowego, ø 11,5 cm, wysokość 17,5 cm
(588)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Herb Garden
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, z nadrukiem, 30x52 cm
(628)
W magazynie
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Spice
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, z nadrukiem, 30x52 cm
(506)
W magazynie
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Empire
Ceramiczny, czarny, 12,5x37 cm, wysokość 19 cm
(1330)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ścierki kuchenne Turbo-Loc
Bez wiercenia, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 3x23 cm, wysokość 6,5 cm
(178)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci
Do zabudowy, plastikowy, biały
(3477)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 8,5x30 cm
(795)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Cerri
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 9x33 cm, wysokość 6 cm
(362)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Duo
Obrotowy, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 26,5 cm, wysokość 16 cm
(595)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Uno
Obrotowy, ze stali nierdzewnej, szary, ø 26,5 cm, wysokość 1,5 cm
(600)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ścierki kuchenne Over the Door
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 7x35 cm, wysokość 6 cm
(1595)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Siatka do prania bielizny
Biała, 60x32 cm
(281)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Koszyki do prania biustonoszy zestaw
2 szt., białe, 21x11 cm, wysokość 12 cm
(275)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Corno
Tekstylny, szary, 79 l
(139)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Corno
Tekstylny, szary, 43 l
(595)
W magazynie
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Corno
Tekstylny, beżowy, 43 l
(1051)
W magazynie
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mason Cash
Misa Original Cane
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 29 cm, pojemność 4 l
(47)
W magazynie
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
Premium
-15% z kodem
Mason Cash
Misa Original Cane
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 32 cm, pojemność 5 l
(90)
W magazynie
249 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Little Big Time
Ścienny, ø 77,5 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Little Big Time
Ścienny, ø 77,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Ulubione
Karlsson
Zegar Little Big Time
Ścienny, ø 77,5 cm
(23)
W magazynie
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Little Big Time
Ścienny, ø 44 cm
(27)
W magazynie
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Ciemnoniebieski, 70x140 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-15% z kodem
Euromant
Koc Skyline
Jasnobrązowy, 140x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
La Rochére
Pucharek Périgord
Do lodów, szklany, 220 ml, ø 11 cm
(137)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Brandani
Miski zestaw Hors D'Ouvre
6 szt., do serwowania, porcelanowe/bambusowe, białe, ø 24 cm
(261)
W magazynie
147 zł
z kodem
172,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Pique
Bawełniana, biała, 220x240 cm
(616)
W magazynie
197 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Pique
Bawełniana, beżowa/kremowa, 220x240 cm
(469)
W magazynie
Ostatnie sztuki
260 zł
z kodem
306 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Mijolnir
Narzuta Pique
Bawełniana, ciemnofioletowa, 220x240 cm
(68)
W magazynie
Ostatnia sztuka
253 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Antic Line
Szkatułka na biżuterię Bijoux
10x22 cm, wysokość 15 cm
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Budzik Cube Click
Cyfrowy, 7x7 cm, wysokość 7 cm
(114)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Taca Madera
29x40 cm, do serwowania, bambusowa
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Ambiance
Zestaw naklejek Herbs in Pot
3 szt., na ścianę, 30x30 cm
(753)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoróżowy, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(114)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
TemaHome
Szafka pod TV Cliff
Narożna, z płyty komórkowej, powłoka: barwienie, biała, szerokość 125 cm, wysokość 40 cm, głębokość 38 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 257 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
TemaHome
Stolik Slate
W dekorze kamienia, czarny/szary, 90x90 cm, wysokość 30 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Ulubione
Joseph Joseph
Maty antypoślizgowe Sink
Do zlewu, 2 szt., 28,5x28,5 cm
(204)
W magazynie
84,99 zł
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Ociekacz Extend
Plastikowy, szary, 36x32 cm
(142)
W magazynie
Ostatnia sztuka
304 zł
z kodem
358 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Caddy
Plastikowy, szary, 13x30,5 cm, wysokość 15 cm
(132)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Waga kuchenna Switch
Szara, cyfrowa, plastikowa, nośność 5 kg
(94)
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Obieraczka Multi-Peel™
Rękojeść: plastik
(133)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
657
658
659
660
661
Załaduj więcej