Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 201 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Wenko
Lustro Onno
Kosmetyczne, z oświetleniem, powiększenie 5x, ø 16,5 cm
(14)
W magazynie
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Zapasowy wkład do pochłaniacza wilgoci Moisture killer 5 kg
Biały
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Koszyki zestaw Ecori
2 szt., do przechowywania, tekstylne, czarne, wysokość 21,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
106 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Flowers
950 ml, na żywność, plastikowy
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Iria
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 48x20 cm, wysokość 81,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
311 zł
z kodem
389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Reitani
Ścienny, ze stali nierdzewnej, biały, 2x9 cm, wysokość 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy
Ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, 17x21 cm, wysokość 55 cm
(57)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Badi
Ceramiczny, żółty, 320 ml, 9,5x8 cm, wysokość 16 cm
(16)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Wenko
Kosz na pranie Bea
Tekstylny, jasnoszary, 75 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Istres
Ścienny, plastikowy, w kolorze srebra, 320 ml, 7,5x6 cm, wysokość 18,5 cm
(34)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Jet
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, metalowa, czarna, 25x12 cm, wysokość 7,5 cm
(23)
W magazynie
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Studio Duo
Do segregacji odpadów, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 2x12 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
435 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Barek Rustico
Na kółkach, metalowy, 40x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
531 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Trio Ecori
Tekstylny, czarny, 3x35 l
(39)
W magazynie
202 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bambusa
Ścienny/z półką, bambusowy, w naturalnym kolorze, 12x25 cm, wysokość 13 cm
(97)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Torino
47 x 47, plastikowa, biała
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
255 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Ławka Amandola
Tapicerowana, szara, szerokość 59 cm, głębokość 39 cm, wysokość 45 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Rękawice kuchenne zestaw Ada
2 szt., szara, 14x19 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Vali
Drewniana, w naturalnym kolorze, 37x12 cm, wysokość 16 cm
(74)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, ciemnozielony, 3 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Universal
Wolnoopadająca, 37 x 43 cm, antracytowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Pergole
Ceramiczna, kremowa, ø 10 cm, wysokość 38 cm
(8)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Floresta
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stołek Wing
Czarny, wysokość 48 cm, nośność 120 kg
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
296 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, ciemnoniebieski, 3 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Sindia
Wolnoopadająca, 36,5 x 45,5, plastikowa, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
221 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Barek Country House
Na kółkach, 40x80 cm
(25)
W magazynie
695 zł
z kodem
869 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zapasowy wkład do pochłaniacza wilgoci Humidity killer 2 kg
Biały
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Libertà
Bez wiercenia, plastikowa, w kolorze matowej czerni
(17)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Organizer na przyprawy Jet
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, metalowy, czarny, 25x7 cm, wysokość 7,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Resa
Z żywicy polimerowej, czarny, 6x14,5 cm, wysokość 14 cm
(203)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Akcesorium do montażu bez wiercenia Jet
Z mocowaniem Static-loc
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Rękawice kuchenne zestaw Ada
2 szt., szara, 17x33 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Badi
Ceramiczny, żółty, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Mola
Czarna, długość 32 cm
(38)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Silio
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 11,5x11,5 cm, wysokość 16,5 cm
(53)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik na chusteczki Rotello
Plastikowy/bambusowy, 24x13 cm, wysokość 7,5 cm
(37)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Pergole
Ceramiczny, kremowy, 470 ml, ø 11 cm, wysokość 13 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Parawan Kailua
Bambusowy, w naturalnym kolorze, wysokość 178 cm
(11)
W magazynie
443 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Wenko
Miski zestaw Snack & Dip
3 szt., do serwowania, ceramiczne, w kolorze matowej czerni, 300 ml
(8)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Koszyk Rika
Wiklinowy, czarny/w naturalnym kolorze, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Reitani
Ścienny, stalowy, w kolorze matowej czerni, 2x9 cm, wysokość 40 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Szafka na buty Ecori
Z siedziskiem, bambusowa, czarna/w naturalnym kolorze, liczba par butów 4 , szerokość 90 cm, wysokość 45 cm, głębokość 33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
276 zł
z kodem
344,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Drążek prysznicowy na słuchawkę Classic
Ścienny, z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Istres
Ścienny, plastikowy, 320 ml, 7,5x6 cm, wysokość 18,5 cm
(15)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Drążek prysznicowy na słuchawkę Design
Ścienny, z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 68 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Genova Matt
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(34)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Sassi
Odpowiedni do prania, plastikowy, szary, 50x80 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
418
419
420
...
630
Załaduj więcej