Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 156 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Spinder Design
Półka łazienkowa Multi
Ścienna, stalowa, szarobrązowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
459 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Spinder Design
Wieszak ścienny Dax Play
Z półką, metalowy, czarny, szerokość 27 cm, wysokość 12 cm, głębokość 7,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
372 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Spinder Design
Wieszak ścienny Leatherman
Metalowy, czarny, szerokość 70 cm, wysokość 10 cm, głębokość 7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Spinder Design
Wieszak ścienny Fusion
Metalowy, czarny, szerokość 70 cm, wysokość 12 cm, głębokość 6 cm
(6)
W magazynie
307 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Spinder Design
Parasolnik Modern
Metalowy, czarny, 18x18 cm, wysokość 50 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
569 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Spinder Design
Stolik Store
Metalowy, czarny, 40x120 cm, wysokość 35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 729 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spinder Design
Wieszak ścienny Dax Play
Z półką, metalowy, szarobrązowy, szerokość 52 cm, wysokość 12 cm, głębokość 7,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
465 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Spinder Design
Szafka na buty Billy
Uchylna/wisząca, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, szarozielona, liczba par butów 3 , szerokość 75 cm, wysokość 37,5 cm, głębokość 12,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
661 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Spinder Design
Wieszak ścienny Dexter
Metalowy, szarozielony, szerokość 70 cm, wysokość 21 cm, głębokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
358,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Spinder Design
Szafka na buty Marco
Wisząca, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, łososiowa, liczba par butów 6 , szerokość 71 cm, wysokość 26 cm, głębokość 34 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 039 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Spinder Design
Parasolnik Modern
Metalowy, biały, 18x35 cm, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
585 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Spinder Design
Szafka na buty Rex
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, szarozielona, liczba par butów 12 , szerokość 70 cm, wysokość 48,5 cm, głębokość 29 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Spinder Design
Szafka na buty Rex
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, liczba par butów 6 , szerokość 70 cm, wysokość 29 cm, głębokość 27 cm
(11)
W magazynie
656 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Spinder Design
Szafka na buty Billy
Uchylna, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, szarozielona, liczba par butów 10 , szerokość 50 cm, wysokość 169 cm, głębokość 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 469 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Spinder Design
Szafka na buty Rex
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, szarobrązowa, liczba par butów 6 , szerokość 70 cm, wysokość 29 cm, głębokość 27 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
656 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Spinder Design
Szafka na buty Billy
Uchylna/wisząca, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, szarobrązowa, liczba par butów 3 , szerokość 75 cm, wysokość 37,5 cm, głębokość 12,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
661 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Spinder Design
Wieszak ścienny Dax Play
Z półką, metalowy, czarny, szerokość 72 cm, wysokość 12 cm, głębokość 7,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
547 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Micadoni
Łóżko dwuosobowe Bellis
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z tkaniny szenilowej, kremowe
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 579 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (4)
Micadoni
Łóżko dwuosobowe Bellis
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z tkaniny szenilowej, czarne
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 669 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (4)
Micadoni
Łóżko dwuosobowe Bellis
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z tkaniny szenilowej, czarne
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 979 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (4)
Micadoni
Łóżko dwuosobowe Bellis
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z tkaniny szenilowej, beżowe
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 979 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (4)
Premium
Costa Nova
Talerz Alentejo
Głęboki, ø 23 cm, kamionkowy, turkusowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, kremowa, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Casafina
Miska Poterie
Na zupę, kamionkowa, ceglasta/beżowa, 560 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, zielona, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Costa Nova
Miska Redonda
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 580 ml, ø 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 8 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
8 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie, 210 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
392 zł
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Costa Nova
Miska Redonda
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 1,65 l, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Kubek Brisa
440 ml, ceramiczny, biały/jasnoniebieski
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, bordowa, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 4 szt.
Costa Nova
Miski zestaw Latte
4 szt., na zupę, ceramiczne, białe, 550 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 8 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
8 szt., ceramiczne, na espresso, 210 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
392 zł
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Casafina
Miska Poterie
Na zupę
(2)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Kubek Poterie
380 ml, ceramiczny, ceglasty/beżowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Miska Brisa
Na zupę, kamionkowa, biała/jasnoniebieska, 670 ml, ø 16 cm
(7)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Miska dekoracyjna Shell
Z żywicy polimerowej, 33x27 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
384 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 10 szt.
Mette Ditmer Denmark
Haczyki do zasłony prysznicowej zestaw Aqua
10 szt., wiszące, metalowe, czarne
(9)
W magazynie
70 zł
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Taca dekoracyjna Marble
Marmurowa, 16x31 cm
(3)
W magazynie
339 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Kosz na śmieci Walther
Z pedałem, metalowy, ciemnoszary, 10 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
454 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Mette Ditmer Denmark
Świecznik Marble
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Miska dekoracyjna Shell
Z żywicy polimerowej, 24x19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Lotus
Ceramiczny, zielony, ø 6,5 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Figurka Coral
Z żywicy polimerowej, 13x12 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
158,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Lotus
Ceramiczny, antracytowy, 200 ml, ø 7,5 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Wazon Nuki
Z żywicy polimerowej, różowy, ø 6,5 cm, wysokość 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Vision
Szklany, brązowy, ø 8 cm, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Organizer łazienkowy Marble
Na waciki, marmurowy, ciemnobrązowy, 8,5x8,5 cm, wysokość 8 cm
(4)
W magazynie
165 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Półka łazienkowa Carry
Ścienna, stalowa, jasnoszara
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
454 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
369
370
371
...
650
Załaduj więcej