Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 628 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Cloe
3 szt., 460 ml, ceramiczne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Lampa wisząca Adar
Zielona, szklana, ø22x20 cm
(14)
W magazynie
317 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Harrison
Wiklinowy, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, 52x32x36 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
530 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Stolik Cher
Metalowy, jasnoszary, ø 43 cm, wysokość 38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 011 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Alk
W kolorze khaki/beżowy, 130x160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Lustro Faun
Ścienne, 40x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
411 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Regał Mille
Z litego drewna sosnowego, powłoka: woskowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 77 cm, wysokość 181 cm, głębokość 31 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 240 zł
z kodem
1 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Szafka pod umywalkę Mirza
Z płyty MDF, powłoka: folia, biała, szerokość 60 cm, wysokość 56 cm, głębokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
577 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Szafka pod umywalkę Wisla
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 55 cm, głębokość 35 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
709 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Komoda Post
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 76 cm, wysokość 113 cm, głębokość 39 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 359 zł
z kodem
1 599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Szafka pod TV Mille
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, brązowa, szerokość 160 cm, wysokość 45 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 419 zł
z kodem
1 669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Fotel Boris
Szary, wysokość oparcia 60 cm, wysokość siedziska 44 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 436 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Novogratz
Szafka nocna Cache
Z cichym domykiem, metalowa, jasnoróżowa, 37x39 cm, wysokość 68 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
586 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Regał Mille
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, brązowy, szerokość 77 cm, wysokość 181 cm, głębokość 31 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 351 zł
z kodem
1 589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Szafka pod umywalkę Wisla
Z płyty MDF, powłoka: melamina, biała/antracytowa, szerokość 40 cm, wysokość 55 cm, głębokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
496 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Fotel Elza
Bujany, zielony, wysokość oparcia 62 cm, wysokość siedziska 48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
985 zł
z kodem
1 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Komoda Caitlin
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: folia, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 74 cm, głębokość 39 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 014 zł
z kodem
2 369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Ławka Sara
Drewniana, ze schowkiem/do kuchni, szara, szerokość 160 cm, głębokość 120 cm, wysokość 90 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 379 zł
z kodem
2 799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Komoda Caitlin
Z płyty MDF, powłoka: folia, biała, szerokość 150 cm, wysokość 74 cm, głębokość 39 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 022 zł
z kodem
2 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Szafka nocna Melanie
Z cichym domykiem, w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 40x44 cm, wysokość 55 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
607 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Wilma
2 szt., tapicerowane, aksamitne, brązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 062 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
624,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Regał Anita
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biały, szerokość 222 cm, wysokość 223 cm, głębokość 34 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 343 zł
z kodem
5 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Skrzynia Anita
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 80 cm, wysokość 45 cm, głębokość 42 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
832 zł
z kodem
979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Szafka nocna Franklin
Z cichym domykiem, w kolorze khaki, 56x40 cm, wysokość 72 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
790 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Podnóżek Lilly
Ze schowkiem, szary, szerokość 130 cm, głębokość 69 cm, wysokość 43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 419 zł
z kodem
1 669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Szafka Bradford
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, zielona, szerokość 98 cm, wysokość 63 cm, głębokość 39 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
968 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Regał Anita
Z litego drewna sosnowego, powłoka: barwienie, biały, szerokość 148 cm, wysokość 223 cm, głębokość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 405 zł
z kodem
2 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Witryna Anita
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, brązowa, szerokość 148 cm, wysokość 223 cm, głębokość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 969 zł
z kodem
4 669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Szafka nocna Aurora
Z cichym domykiem, czarna, 55x45 cm, wysokość 66 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 087 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Fotel Jaya
Lniany, niebieski, wysokość oparcia 41 cm, wysokość siedziska 48 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Fotel Jaya
Lniany, beżowy, wysokość oparcia 41 cm, wysokość siedziska 48 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Regał Anita
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biały, szerokość 296 cm, wysokość 223 cm, głębokość 34 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 765 zł
z kodem
7 959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Biurko Dante
Z blatem w dekorze jesionu, 49x99 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
522 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Dawson
Antracytowa, aluminiowa, LED, IP54, 30x6x11 cm
(1)
W magazynie
259 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Avisio
Biała, aluminiowa, LED, z czujnikiem ruchu, ø10x7,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Sambesi
Antracytowa, aluminiowa, z czujnikiem ruchu, IP44, 19x12,5x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
445 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Hoosic
Brązowa, aluminiowa, IP44, 12x8,5x17,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
-15% z kodem
Reality
Lampa zewnętrzna Ricardo
Jasnozielona, plastikowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP54, ø13,5x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Nestos
Antracytowa, aluminiowa, LED, z czujnikiem ruchu, IP54, 12x23x15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
382 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Lampa zewnętrzna Sambesi
Antracytowa, aluminiowa, IP44, 19x12,5x33 cm
(1)
W magazynie
294 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Reality
Lampa zewnętrzna Kendal
Antracytowa, plastikowa, LED, IP54, 25x12x11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Lennon
Biała, plastikowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP44, ø14x22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Trio
Lampa zewnętrzna Sambesi
Biała, aluminiowa, z czujnikiem ruchu, IP44, 19x12,5x33 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
437 zł
z kodem
514 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Juinsa
Worki wodoodporne zestaw
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
z kodem
367 zł bez kodu
122,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Juinsa
Worki wodoodporne zestaw
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
z kodem
335 zł bez kodu
111,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Juinsa
Ruszt do grillowania
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bestway
Materac dmuchany
Plastikowy, 203x152 cm, wysokość 22 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Juinsa
Ruszt do grillowania
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
312
313
314
...
659
Załaduj więcej