Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 451 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Brick Wall
6 szt., na ścianę, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Remember
Lampa stołowa Fungo
Miętowa, metalowa, LED, ø19x18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
317 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Remember
Świeczniki zestaw
3 szt., na świeczkę typu tealight, szklane
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Remember
Lampa stołowa Fungo
Biała, metalowa, LED, ze ściemniaczem, ø19x18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
317 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Remember
Lampa stołowa Fungo
Zielona, metalowa, LED, ze ściemniaczem, ø19x18 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
317 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tylko na Bonami
Ropez
Sofa Juli Bis
Szara, trzyosobowa, szerokość 199 cm, głębokość 91 cm, głębokość siedziska 53 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 869 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Narożnik Lorine
Aksamitny, rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/lewostronny/strona zmienna/z szezlongiem, beżowy, trzyosobowy, szerokość 235 cm, głębokość 138 cm, głębokość siedziska 49 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 949 zł
z kodem
6 999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
Tylko na Bonami
Ropez
Sofa Juli Bis
Zielona, trzyosobowa, szerokość 199 cm, głębokość 91 cm, głębokość siedziska 53 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 869 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Chlebak Tosca
Metalowy, biały, 36x22 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
556 zł
z kodem
654 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt na szczoteczki do zębów Film Hook
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 3,5x12,5 cm, wysokość 4 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na ścierki kuchenne Film Hook
Bez wiercenia, plastikowy, biały, 2x5,5 cm, wysokość 5,5 cm
(21)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Magnetyczna mydelniczka Film Hook
Bez wiercenia, plastikowa, biała, 5,5x7 cm, wysokość 7 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Metalowa, biała, 45x37 cm, wysokość 13,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
645 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Mydelniczka Film Hook
Bez wiercenia, metalowa, czarna, 8,5x12 cm, wysokość 8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Regał na kółkach Tower
Metalowy, biały, szerokość 42 cm, wysokość 60 cm, głębokość 32 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
564 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Organizery do szafy zestaw Smart
2 szt., na torebki, plastikowe, białe, 32x24 cm, wysokość 21 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
137,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Regał na kółkach Tower
Metalowy, czarny, szerokość 42 cm, wysokość 60 cm, głębokość 32 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
573 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt na szczoteczki do zębów Film Hook
Bez wiercenia, metalowy, biały, 3,5x12,5 cm, wysokość 4 cm
(16)
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Metalowa, czarna, 45x37 cm, wysokość 13,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
679 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Konsola Tower
W dekorze jesionu, czarna/ciemnobrązowa, 20,5x126 cm, wysokość 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
790 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na odkurzacz Tower
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
167,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na ścierki kuchenne Film Hook
Bez wiercenia, plastikowy, czarny, 2x5,5 cm, wysokość 5,5 cm
(23)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Organizery do szafy zestaw Smart
2 szt., na torebki, plastikowe, czarne, 32x24 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
137,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Etażerka Tower
Metalowa, biała, 24,5x16 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na przybory kuchenne Tower
Metalowy, czarny, 7x30 cm, wysokość 14 cm
(9)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Etażerka Tower
Metalowa, czarna, 24,5x16 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer na przyprawy Tower
Obrotowy, plastikowy, czarny, 20x20 cm, wysokość 6 cm
(12)
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Mydelniczka Film Hook
Bez wiercenia, metalowa, biała, 8,5x12 cm, wysokość 8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Konsola Tower
W dekorze jesionu, biała/jasnobrązowa, 20,5x126 cm, wysokość 65 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
773 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Joseph Joseph
Mydelniczka Slim
Plastikowa, czarna, 8x8 cm, wysokość 4 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Krajalnica Duo
Do pizzy, ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Uchwyt na deskę do prasowania i żelazko IronHub
Plastikowy, beżowy, 13x36,5 cm, wysokość 31,5 cm
(9)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Szatkownica do warzyw Duo Multi-Grip
Do warzyw
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw IW8
20 szt., z taśmą, 5 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
2,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz Extend
Metalowy, niebieski/w kolorze srebra, 39x35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
450 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Lustro Viva 2in1
Kosmetyczne, powiększenie 3x, ø 8 cm
(12)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz Surface
Na sztućce, metalowy, w kolorze srebra, 20x8 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Kosz na śmieci Luxe
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 5 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
335 zł
z kodem
394 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 80 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw IW6
80 szt., z taśmą, 30 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
2,43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw IW1
20 szt., z taśmą, 36 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
3,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na ręczniki papierowe Push&Tear
Plastikowy, biały, ø 16 cm, wysokość 28 cm
(19)
W magazynie
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Stojak na szczoteczki do zębów EasyStore
Plastikowy, czarny, 9x17 cm, wysokość 13 cm
(26)
W magazynie
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Wyciskarka do cytrusów Duo
Plastikowa
(8)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Wieszak na paski i krawaty Orderly
Metalowy, beżowy, 22x3 cm, wysokość 23 cm
(4)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Pojemnik na odpadki organiczne Collect
Metalowy, w kolorze srebra, 17x30 cm, wysokość 21 cm, 4 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na papier toaletowy Luxe
Metalowy, w kolorze srebra, ø 16 cm, wysokość 41 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Kubek na szczoteczki do zębów EasyStore
Plastikowy, czarny, 9x9 cm, wysokość 13 cm
(8)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Ociekacz Extend
Regulowany, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 36x32 cm
(40)
W magazynie
441 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
302
303
304
...
656
Załaduj więcej