Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 308 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Boavista
W dekorze topoli, ciemnobrązowy, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
900 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Fotel jadalniany Melilla
Z podłokietnikami, tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
768 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła ogrodowe zestaw Tulsa
2 szt., plastikowe, czarne, nośność 110 kg, szerokość 56,5 cm, wysokość 82,5 cm, głębokość 59,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
977 zł
z kodem
1 149 zł bez kodu
574,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Feira
Z półką, metalowy, jasnoszary, szerokość 45 cm, wysokość 25 cm, głębokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Puf Manhattan
Z materiału bouclé, biały, szerokość 54,5 cm, głębokość 88,5 cm, wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
526 zł
z kodem
619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Krzesło Badalona
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
411 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Stół Boavista
W dekorze topoli, 100x210 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 694 zł
z kodem
3 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Hoker Badalona
Tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, biały, wysokość siedziska 65 cm
(16)
W magazynie
386 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Fotel Glasgow
Jasnoszary, wysokość oparcia 60 cm, wysokość siedziska 46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 266 zł
z kodem
1 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Hamak Tripoli
Długość 320 cm, szerokość 120 cm, nośność 140 kg
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 087 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lampa stołowa Paris
Czarna, stalowa, z elastyczną konstrukcją, ø20x47 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
283 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Kinkiet Paris
W kolorze złota, stalowy, 15x22x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
277 zł
z kodem
326 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Jarana
3 szt., do łazienki, tekstylne, białe, wysokość 13 cm
(19)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lampa stołowa Paris
W kolorze złota, stalowa, ø20x47 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
333 zł
z kodem
392 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Rabo
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 21,5 cm, wysokość 65 cm
(3)
W magazynie
169 zł
z kodem
198,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lampa stojąca Paris
W kolorze złota, stalowa, z elastyczną konstrukcją, ø25x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
586 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Obraz Lipari
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Trofa
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 25 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lampa wisząca Paris
W kolorze złota, stalowa, ø6x28 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
247 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Maty stołowe zestaw Bombay
4 szt., z juty, ø 38 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Maty stołowe zestaw Bombay
4 szt., z juty, ø 38 cm
(10)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Lampa stojąca Paris
Czarna, stalowa, z elastyczną konstrukcją, ø25x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
526 zł
z kodem
619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Selma
4 szt., na zupę, kamionkowe, szare, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
26,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Zegar Greenwich
Ścienny, ø 35 cm
(4)
W magazynie
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Salar
2 szt., z trawy morskiej, czarne/w naturalnym kolorze, wysokość 21 cm
(7)
W magazynie
168 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Obraz Lipari
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Zegar Istanbul
Ścienny, ø 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Zegar Kensington
Ścienny, ø 35 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Hue
3 szt., z trawy morskiej, bez otworu drenażowego, ø 31 cm, wysokość 37 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Kinkiet Paris
Czarny, stalowy, 15x22x10 cm
(2)
W magazynie
275 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Fulda
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Taca dekoracyjna Travertine
Kamienna, 15x30,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Kosz na pranie Pomal
Papierowy, w naturalnym kolorze, 77 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
359,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Szafka pod TV Eldia
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 200 cm, wysokość 54,5 cm, głębokość 35 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 385 zł
z kodem
1 629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Regał Lofty
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, ceglasty/w naturalnym kolorze, szerokość 32 cm, wysokość 167 cm, głębokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Łóżko dziecięce Luba
90x190 cm, w kształcie domku, ze stelażem, z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, szarozielone
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 133 zł
z kodem
2 509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Szafka Eldia
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 100 cm, wysokość 128 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Dziecięca szafka nocna Enola
Z litego drewna sosnowego, szarozielona, 39x30 cm, wysokość 47 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
433 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Velia
Kremowa, 45x40 cm, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
577 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Zestaw do przedpokoju Edora
Z płyty MDF, powłoka: melamina, czarny/kremowy, szerokość 53 cm, wysokość 180 cm, głębokość 32 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
760 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Łóżko dziecięce Enola
90x190 cm, z wysuwanym łóżkiem, ze stelażem, z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, kremowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 980 zł
z kodem
2 329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Szafka pod TV Eldia
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, zielona/szara, szerokość 200 cm, wysokość 54,5 cm, głębokość 35 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 249 zł
z kodem
1 469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Zestaw do przedpokoju Bea
Z płyty MDF, powłoka: melamina, zielony/szary, szerokość 120 cm, wysokość 172 cm, głębokość 39 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 257 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Szafka na buty Romi
Z siedziskiem, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, wysokość 51 cm, głębokość 41 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 011 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka ortopedyczna Visco
Wypełniona pianką pamięciową, antyalergiczna, ze zdejmowaną poszewką, 58x38 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Lampa wisząca Latika
W naturalnym kolorze, z trawy morskiej, ø20x42 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
313 zł
z kodem
368 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Vajen
Z mikropluszu, brązowa, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Light & Living
Lampa wisząca Itela
Beżowa, tekstylna, ø38x52,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
734 zł
z kodem
864 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (4)
1
...
296
297
298
...
653
Załaduj więcej