Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 451 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dziecięca Unicorn
Z mikropluszu, jasnoróżowa, 90x15 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Candy Cane
Bawełniany, czerwony/biały
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Grace Floral Leaf
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, kwiecista, szara, 135x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Kołdra So Soft Hollowfibre
Całoroczna, 220x260 cm
(10)
W magazynie
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Stopień grzania (3)
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Football Stars
Do łóżeczka, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, szara, flanelowa, 120x150 cm
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Crushed Velvet
Z gumką, dwuosobowy, aksamitny, różowy, 152x198 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kingsley
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, aksamitna, kremowa, 135x200 cm
(12)
W magazynie
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poduszka Quilted Comfort Embossed
2 szt., do spania, 74x48 cm
(10)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki do włosów zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące, bawełniane, czarne, 20x13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, zielona, 135x200 cm
(2)
W magazynie
96 zł
z kodem
112,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Floral Patchwork
Pikowana, żółta/beżowa, 220x230 cm
(33)
W magazynie
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, fioletowa, 230x220 cm
(5)
W magazynie
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, czerwony, 130x170 cm
(7)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, różowa, 135x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, zielona/beżowa, 230x220 cm
(11)
W magazynie
148 zł
z kodem
173,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Kołdra So Soft Hollowfibre
Zimowa, 220x230 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
258,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Stopień grzania (3)
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Damask Jacquard
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, z ornamentami/w orientalny wzór, beżowa, 135x200 cm
(4)
W magazynie
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki do włosów zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące, bawełniane, różowe, 20x13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Candy Cane
Bawełniany, w paski, czerwony/biały, 137x178 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, ciemnozielona, 230x220 cm
(35)
W magazynie
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Art Deco Pearl
Pikowana, zielona, 220x230 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
314 zł
z kodem
369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Larsson Geo
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, beżowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kingsley
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, aksamitna, niebieska, 135x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Fluorescencyjna pościel dziecięca Game Over
Dwuosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, szara, z mikropluszu, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
250 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Woodland Walk
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, aksamitna, w kratkę, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Art Deco Pearl
2 szt., częściowo zaciemniające (dimout), do powieszenia na drążku, z ornamentami, zielone, 229x229 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
204,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Kingsley
Z gumką, dwuosobowy, aksamitny, niebieski, 152x198 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, beżowy, 130x170 cm
(15)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hendi
Shaker do mlecznych koktajli
W kolorze matowej czerni, ze stali nierdzewnej, pojemność 900 ml, moc 400 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
671 zł
z kodem
789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Haden
Ekspres do kawy Putty
Beżowy, przelewowy, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,8 l, moc 900 W
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
279 zł
z kodem
328 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Haden
Ekspres do kawy Black & Copper
Czarny/w kolorze miedzi, przelewowy, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,8 l, moc 900 W
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Haden
Czajnik elektryczny Dorchester
Biały, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,7 l, moc 3000 W
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
420 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Haden
Ekspres do kawy
Niebieski, przelewowy, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,8 l, moc 900 W
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
278 zł
z kodem
326,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Haden
Toster Heritage
Biały, ze stali nierdzewnej, moc 1630 W
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
424 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Haden
Czajnik elektryczny Dorset Putty
Czerwony, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,7 l, moc 3000 W
(7)
W magazynie
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Haden
Czajnik elektryczny Dorchester
Ciemnoszary, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,7 l, moc 3000 W
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Haden
Toster Dorset Putty
Czerwony, ze stali nierdzewnej, moc 815 W
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Haden
Toster Dorset Putty
Beżowy, ze stali nierdzewnej, moc 1630 W
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
411 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, turkusowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
245 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
244 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, białe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
245 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-15% z kodem
Restilo
Ręcznik kąpielowy Amari
Frotte, bawełniany, brązowy, 70x140 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, brązowy, 50x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręcznik kąpielowy Amari
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
38,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, brązowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
244 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
Miuform
Moduł sofy Flex Felix
Lewostronny/z szezlongiem, jasnoszary, szerokość 92 cm, głębokość 154 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 679 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Róg i kształt (5)
1
...
294
295
296
...
656
Załaduj więcej