Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 620 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Tori
Sztruksowy, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/w kształcie litery U, odpowiedni dla zwierząt domowych, jasnozielony, powyżej 4 osób, szerokość 314 cm, głębokość 187 cm, głębokość siedziska 60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
9 587 zł
z kodem
11 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (5)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Tori
Sztruksowy, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/w kształcie litery U, odpowiedni dla zwierząt domowych, pomarańczowy, powyżej 4 osób, szerokość 314 cm, głębokość 187 cm, głębokość siedziska 60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
9 766 zł
z kodem
11 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (5)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Podnóżek Tori
Sztruksowy, niebieski, szerokość 100 cm, głębokość 70 cm, wysokość 48 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 555 zł
z kodem
1 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/z szezlongiem, szary, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 162 cm, głębokość siedziska 60 cm
(46)
W magazynie
Ostatnie sztuki
7 182 zł
z kodem
8 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Sofa Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładana/ze schowkiem, zielona, trzyosobowa, szerokość 247 cm, głębokość 110 cm, głębokość siedziska 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 286 zł
z kodem
6 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/z szezlongiem, jasnoróżowy, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 162 cm, głębokość siedziska 60 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
7 182 zł
z kodem
8 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, jasnoróżowy, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 162 cm, głębokość siedziska 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
7 182 zł
z kodem
8 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, zielony, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 162 cm, głębokość siedziska 60 cm
(6)
W magazynie
7 182 zł
z kodem
8 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Sofa Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładana/ze schowkiem, szara, trzyosobowa, szerokość 247 cm, głębokość 110 cm, głębokość siedziska 60 cm
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 286 zł
z kodem
6 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, niebieski, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 162 cm, głębokość siedziska 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
7 182 zł
z kodem
8 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/z szezlongiem, zielony, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 162 cm, głębokość siedziska 60 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
7 182 zł
z kodem
8 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, beżowy, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 162 cm, głębokość siedziska 60 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
7 182 zł
z kodem
8 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Sofa Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładana/ze schowkiem, beżowa, trzyosobowa, szerokość 247 cm, głębokość 110 cm, głębokość siedziska 60 cm
(5)
W magazynie
5 312 zł
z kodem
6 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Sofa Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładana/ze schowkiem, jasnoróżowa, trzyosobowa, szerokość 247 cm, głębokość 110 cm, głębokość siedziska 60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 167 zł
z kodem
6 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Narożnik Quinoa
Z materiału bouclé, rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/z szezlongiem, beżowy, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 162 cm, głębokość siedziska 60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
7 182 zł
z kodem
8 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (2)
-15% z kodem
Squid Lighting
Lampa wisząca Fold
Czarna/w kolorze złota, metalowa, 10x15x65 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
337 zł
z kodem
396 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy Happy Jumps
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 80x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy City Living
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 120x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan dziecięcy Solar System
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
394 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy Green Neighborhood
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, zielony, 120x180 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy Happy Jumps
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 120x180 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy Pastel Neighborhood
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 160x230 cm
(6)
W magazynie
411 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan dziecięcy Solar System
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 100x160 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy Pastel Neighborhood
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 120x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy Green Neighborhood
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, zielony, 100x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy City Living
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 160x230 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
390 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy Happy Jumps
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 100x160 cm
(1)
W magazynie
163 zł
z kodem
191,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan dziecięcy Solar System
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mila Home
Narzuta Pique
Bawełniana, brązowa, 200x230 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
152,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Lemons
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
37,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stołowa Palm
Szara/w kolorze złota, z pierza, ø40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stołowa Palm
W kolorze złota, z pierza, ø40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stojąca Palm
Szara/w kolorze złota, z pierza, ø55x160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 011 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stojąca Palm
W kolorze złota, z pierza, ø55x160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 053 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Think Rugs
Dywan odpowiedni na zewnątrz Spectrum
Syntetyczny, bez włosia, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
273 zł
z kodem
321 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
knor
Lustra Heksagon
4 szt., ścienne, 35x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
z kodem
292 zł bez kodu
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
215,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
knor
Lustra Heksagon
4 szt., ścienne, 35x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
248 zł
z kodem
292 zł bez kodu
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
knor
Obraz Gold Avenue
50x70 cm, z ramą w zestawie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
215,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, z ramą w zestawie
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(2)
W magazynie
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
knor
Obrazy zestaw Rocky Coast
30x40 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biały, 20,5x7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Haczyk Orea
Z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biały
(5)
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biały, 7x16 cm, wysokość 4,5 cm
(46)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Uno
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biały, 40x7 cm, wysokość 5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
1
...
289
290
291
...
659
Załaduj więcej