Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 600 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Villa Collection
Dyfuzor Iris Cucumber Blossom
O zapachu ogórka, ø 6 cm, wysokość 23,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kubki zestaw Moscow Mule
4 szt., 80 ml, miedziane, do moscow mule, w kolorze miedzi
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 300 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Dyfuzor Iris Woody Eucalyptus
O zapachu eukaliptusa, ø 6 cm, wysokość 23,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
-20% z kodem
Villa Collection
Świeca Iris Cucumber Blossom
Zapachowa, o zapachu ogórka, czas palenia 30 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 300 ml, do wina
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Filiżanki zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., ceramiczne, ze spodkiem, czarne, 240 ml
(5)
W magazynie
360 zł
z kodem
450 zł bez kodu
112,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bitz
Zestaw młynków do pieprzu i soli Gastro Amber
2 szt., w bursztynowym kolorze, ceramiczny
(1)
W magazynie
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
204,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bitz
Sztućce
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Ume Steel
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Ume Steel
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 4 l
(40)
W magazynie
595 zł
z kodem
744 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Sensu
Z pedałem, plastikowy, czarny, 4 l
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, aluminiowy, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na papier toaletowy Ume
Metalowy, biały, ø 15 cm, wysokość 40,5 cm
(1)
W magazynie
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Sensu
Z pedałem, plastikowy, beżowy, 4 l
(3)
W magazynie
250 zł
z kodem
313 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Sensu
Betonowa, biała, ø 12 cm, wysokość 41 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Uchwyt na papier toaletowy Ume
Ścienny, metalowy, szary, 8x16 cm, wysokość 4 cm
(2)
W magazynie
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Zone
Ściągaczka z uchwytem Ume
Czarna, długość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na pranie Ume
Plastikowy, czarny, 35 l
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
188 zł
z kodem
234,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Ściągaczka z uchwytem Ume
Szara, długość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, aluminiowy, biały
(3)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Zone
Solniczka i pieprzniczka Singles
Metalowa
(2)
W magazynie
133 zł
z kodem
165,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Uchwyt na papier toaletowy Ume
Ścienny, metalowy, jasnozielony, 8x16 cm, wysokość 4 cm
(2)
W magazynie
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na papier toaletowy Ume
Metalowy, czarny, ø 15 cm, wysokość 40,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Minutnik Singles
Jasnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Sensu
Kamionkowy, biały, 300 ml, ø 7,5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, aluminiowy, w kolorze terakoty
(4)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Zone
Uchwyt na papier toaletowy Ume
Ścienny, metalowy, biały, 8x16 cm, wysokość 4 cm
(3)
W magazynie
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Sensu
Na waciki, kamionkowy, beżowy, ø 6,5 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., szarozielone
(53)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, aluminiowy, szarozielony
(3)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Zone
Lustro Time
Kosmetyczne, 20x26,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Sensu
Kamionkowy, czarny, ø 7 cm, wysokość 9,5 cm
(7)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Sensu
Betonowa, czarna, ø 12 cm, wysokość 41 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., jasnoszare
(2)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, aluminiowy, niebieski
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Zone
Dzbanek termos Singles
600 ml, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
263 zł
z kodem
329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Sensu
Betonowa, beżowa, ø 12 cm, wysokość 41 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na noże Singles
Plastikowy, beżowy
(107)
W magazynie
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Zone
Ściągaczka z uchwytem Ume
Biała, długość 22 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Zone
Kieliszki na jajka zestaw Singles
4 szt., metalowe, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
165,99 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Uchwyt na papier toaletowy Ume
Ścienny, metalowy, w kolorze terakoty, 8x16 cm, wysokość 4 cm
(3)
W magazynie
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Sensu
Kamionkowy, biały, ø 6,5 cm, wysokość 9 cm
(3)
W magazynie
68 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Sensu
Na waciki, kamionkowy, czarny, ø 10 cm, wysokość 7,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Ume Steel
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 10 cm, wysokość 42 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., beżowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Ume Steel
Ścienny, aluminiowy, w kolorze matowego srebra
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, aluminiowy, szarobrązowy
(14)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
1
...
198
199
200
...
638
Załaduj więcej