-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

Wszystko o zakupach
Polski

Prezenty, które zachwycą każdego

Iva Baltaretu
Iva Baltaretu
Bonami Blogger

Nie odkładaj kupowania prezentów do momentu, gdy zakupy gwarantują sam stres. Nie zawsze udaje nam się wybrać oryginalny i osobisty prezent, ale warto zaopatrzyć się w podarunki, które zadowolą każdego – od przyjaciela po koleżankę z pracy.

Miej je pod ręką podczas świątecznych przyjęć oraz nieoczekiwanych wizyt i bądź przygotowany na każde spotkanie.

Skarpetki

Krótko mówiąc, skarpetek nigdy za wiele. Zwłaszcza, gdy połowę szuflady wypełniają sprane lub pojedyncze sztuki. Ten praktyczny podarunek będzie odpowiedni dla każdego – od dziadka po przyjaciela. Wystarczy wybrać tylko miły kolor i radosny motyw.

Kubki

Nic dziwnego, że są jednym z najczęstszych upominków. Są uniwersalne, każdy z nich korzysta, a jednocześnie można je indywidualnie dopasować do potrzeb obdarowanego. Wybierz uroczą filiżankę do espresso, kufel do piwa lub praktyczny kubek termiczny, który zapewni ciepły napój podczas podróży.

Budziki

Czy znasz kogoś, kto nie wstaje rano? Budziki mają ogromny i niewykorzystany potencjał jako podarunki. Dzięki pięknemu wzornictwu, miłym dźwiękom lub innym zaawansowanym technologicznie ulepszeniom możesz sprawić, że pobudka stanie się przyjemniejsza. A to bezcenny prezent!

Karty podarunkowe

Z pewnością przynajmniej raz w życiu znalazłeś się w sytuacji, w której wolałbyś sam wybrać upominek niż udawać, że cieszysz się z kolejnego kocyka. Pozwól bliskim wybrać prezent według ich własnych preferencji. W naszej ogromnej ofercie dekoracji i mebli każdy znajdzie coś dla siebie.