20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Monika Mrozowska: prezenty dla mnie

W pracy urwanie głowy, w domu bałagan, a czeka Cię jeszcze kilka godzin spędzone w kuchni? Halo, to Boże Narodzenie – nie wyścigi! Chyba czas dać sobie chwilę wytchnienia i nagrodzić samą siebie. Za podjęte dotąd wysiłki i... piękne plany.

Aktorka Monika Mrozowska doskonale wie, że natłok obowiązków może nas czasem przytłoczyć. Dziś poleca nam zatrzymać się na moment i sprawić prezent samej sobie ♥

Czas na herbatę

To prezent dla mnie, ale korzysta z niego cała rodzina. Chciałam żeby nowy czajnik był ładny, ale przede wszystkim funkcjonalny. Jest średniej wielkości, więc z łatwością mogą z niego bezpiecznie korzystać również moje mniejsze dzieci. To prezent na lata, dlatego nie warto na nim oszczędzać.

Co do grama!

Podczas gotowania zupy, makaronu czy robienia sałatki proporcje nie są aż tak ważne. Można powrzucać składniki „na oko” i zawsze coś nam wyjdzie. Przy pieczeniu ciast ta zasada w ogóle się nie sprawdza, dlatego waga to tak naprawdę gwarancja udanych wypieków. To prezent dla mnie, ale... domowe słodkości będą jeść wszyscy!