Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Pranie i prasowanie
Pranie i prasowanie
...
Sprzątanie i organizacja
Pranie i prasowanie
Pranie i prasowanie · Oferty i zniżki
Suszarki na pranie
Kosze na pranie
Deski do prasowania
Akcesoria do prania
Pokrowce na deski do prasowania
Akcesoria do prasowania
Akcesoria do szycia
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (2)
Oferty i zniżki
250 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Kosz na pranie Tota Trio
Tekstylny, antracytowy, 3x30 l
(9)
W magazynie
603 zł
z kodem
754 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brabantia
Suszarka na pranie WallFix
Ogrodowa/ścienna, szara, metalowa, długość powierzchni suszenia 24 m
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
975 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Kosz na pranie Soft Storage
Tekstylny, beżowy, 69 l
(37)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Kosz na pranie Kankyo
Drewniany/tekstylny, biały, 62 l
(67)
W magazynie
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kosz na pranie Store-It
Metalowy, bordowy, 64 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Suszarka na pranie
Ścienna, biała, plastikowa, długość powierzchni suszenia 21 m
(140)
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Suszarka na pranie Tower
Czarna, metalowa
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
531 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Kosz na pranie Soft Storage
Tekstylny, szary, 69 l
(33)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Kosz na pranie Ecori
Składany, tekstylny, czarny, 32 l
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Kosz na pranie Tota
Tekstylny/plastikowy, szary, 2x45 l
(16)
W magazynie
563 zł
z kodem
704 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Wenko
Kosz na pranie Trio
Tekstylny, szary, 3x50 l
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Suszarka na pranie Twin
Wisząca, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 1 m
(306)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Kosz na pranie
Składany, plastikowy, biały
(63)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Deska do prasowania Pocket Plus
Stołowa/składana, niebieska, 90x33 cm
(17)
W magazynie
519 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mioli Decor
Kosz na pranie
Z juty, jasnobrązowy, 67 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Siatka ochronna do prasowania
Tekstylna, niebieska, 40x60 cm
(1018)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Suszarka na pranie Butterfly
Ścienna, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 3,5 m
(79)
W magazynie
119 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Corno
Tekstylny, szary, 43 l
(595)
W magazynie
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Suszarka na pranie Jumbo
Ścienna, szara, plastikowa, długość powierzchni suszenia 15 m
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Podkładka do prasowania
Tekstylna, w kolorze matowego srebra, 65x100 cm
(60)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Corno
Tekstylny, 3x43 l
(75)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kosz na pranie Fondi
Drewniany, w ciemnym naturalnym kolorze, 56 l
(6)
W magazynie
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Suszarka na pranie
Wisząca, biała/w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 4 m
(18)
W magazynie
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na pranie Ume
Plastikowy, czarny, 60 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
346 zł
z kodem
432,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Suszarka na pranie Como
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 8 m
(150)
W magazynie
81 zł
z kodem
100,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Kosz na pranie Hold-All
Składany, tekstylny, szary, 35 l
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Suszarka na pranie
W kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 30 m
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Suszarka na pranie
W kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 11 m
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
z kodem
368 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Adria
Tekstylny, czarny, 48 l
(97)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Siatka do prania bielizny
Biała, 60x32 cm
(281)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Kosze na pranie zestaw
2 szt., tekstylne, szare/beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik na akcesoria do szycia Tower
14x27 cm, wysokość 13,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
257 zł
z kodem
321 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Kosz na pranie Bamboo
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 40 l
(8)
W magazynie
113 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Kosz na pranie
Składany, plastikowy, biały/szary, 40 l
(30)
W magazynie
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Suszarka na pranie Twin Extendable
Wisząca, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 2 m
(192)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Siatka do prania bielizny
Biała, 60x60 cm
(252)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Rolser
Deska do prasowania K-Surf Black Wild
Z regulowaną wysokością, brązowa, 130x37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
511 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Cordoba
Tekstylny, szary, 68 l
(83)
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Podkładka do prasowania Swift
Tekstylna, 47x90 cm, wysokość 1,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 7 szt.
Ulubione
Wenko
Klipsy do suszenia skarpetek zestaw
7 szt., 4x1 cm, wysokość 7,5 cm
(387)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
4,57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Koszyki do prania biustonoszy zestaw
2 szt., białe, 21x11 cm, wysokość 12 cm
(275)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Suszarka na pranie
Ogrodowa, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 35 m
(1)
W magazynie
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Bahari
Tekstylny/bambusowy, brązowy, 43 l
(99)
W magazynie
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik na akcesoria do szycia Tower
14x27 cm, wysokość 13,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
257 zł
z kodem
321 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 15 szt.
Ulubione
Compactor
Odstraszacz moli do szafy Cedar
15 szt., w naturalnym kolorze, 2x2,5 cm, wysokość 1 cm
(733)
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
1,73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Kosz na pranie
Bambusowy, brązowy, 70 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Siatka do prania bielizny
Biała, 50x35 cm
(396)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Kosz na pranie Pisces
Tekstylny, niebieski, 54 l
(193)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
6
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Suszarki na pranie
Kosze na pranie
Deski do prasowania
Akcesoria do prania
Akcesoria do prasowania
Pokrowce na deski do prasowania