Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Poduszki
Poszewki na poduszki
Poszewki na poduszki
...
Poduszki
Poszewki na poduszki
Poszewki na poduszki w zestawie
Filtry
1
Nowości
Premium
W magazynie
Rozmiar poduszki
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Wzór
+ Więcej (10)
Tak
168 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Satin Stripe
2 szt., adamaszkowe, w paski, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen Green
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Non-Iron
4 szt., kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
39 zł
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Easy Iron
4 szt., z mikrowłókna, kopertowe, 50x75 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
63 zł
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
42 zł
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Tamba Stripe
2 szt., strukturalne, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 50x70 cm
(5)
W magazynie
66 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
55 zł
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Nordic
5 szt., czerwony
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
245 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Laila
2 szt., kopertowe, strukturalne, 50x70 cm
(1)
W magazynie
74 zł
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Mabile
2 szt., bawełniane, na zamek , strukturalne, 50x50 cm
(1)
W magazynie
159,73 zł
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Macie
2 szt., bawełniane, na zamek , w paski, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159,73 zł
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
39 zł
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Egyptian Cotton
2 szt., z bawełny egipskiej, kopertowe, 50x75 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
77 zł
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
53 zł
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Non-Iron
4 szt., kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Non-Iron
4 szt., kopertowe, 50x75 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Mila Home
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Delicate Ornaments
5 szt., niebieski
(13)
W magazynie
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 50x70 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 75x50 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 45x45 cm
(12)
W magazynie
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 50x70 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 50x70 cm
(35)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Satin Stripe
2 szt., adamaszkowe, w paski, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Satin Stripe
2 szt., adamaszkowe, w paski, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Easy Iron
4 szt., z mikrowłókna, kopertowe, 50x75 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
13,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 50x70 cm
(12)
W magazynie
66 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 50x70 cm
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Senara
2 szt., bawełniane, na zamek , strukturalne, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
159,73 zł
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Mioli Decor
Poszewki na poduszki zestaw Tuffet
2 szt., na zamek , 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
214 zł
107 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Casablanca Pinsonic
2 szt., strukturalne, kopertowe, 50x75 cm
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zasłony i firany
Dywany
Pościel
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poduszki
Ulubione filtry
Poszewki na poduszki 40x40
Poszewki na poduszki 45x45
Poszewki na poduszki 40x60
Poszewki na poduszki 50x50
Poszewki na poduszki 50x70
Poszewki na poduszki 70x90
Poszewki na poduszki ze świątecznym motywem
Satynowe poszewki na poduszki