Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Poduszki
Poszewki na poduszki
Poszewki na poduszki
...
Poduszki
Poszewki na poduszki
Poszewki na poduszki · Oferty i zniżki
Wybrane ulubione kategorie
Poszewki na poduszki do spania
Filtry
1
Premium
Nowości
W magazynie
Rozmiar poduszki
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Wzór
+ Więcej (10)
Oferty i zniżki
495 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Cral
Bawełniana, na zamek , w paski, 45x45 cm
Dostawa od 07.12.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Augustina
Z mieszanki wełny, na zamek , 45x45 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
102 zł
z kodem
127,90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Portobello
Lniana, kopertowa, 70x90 cm
(17)
Dostawa od 19.11.2026
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural
Lniana, kopertowa, 70x90 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Non-Iron
4 szt., kopertowe, 50x75 cm
(26)
Dostawa od 04.11.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Natural
4 szt., z bawełny organicznej, na zamek , 43x43 cm
(9)
Dostawa od 15.12.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 75x50 cm
(18)
Dostawa od 04.11.2026
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Linen Tales for Bonami
Z mieszanki lnu, kopertowa, 70x90 cm
(7)
Dostawa od 19.11.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White Botany
Lniana, na zamek , kwiecista, 50x50 cm
(5)
Dostawa od 19.11.2026
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Easy Iron
4 szt., z mikrowłókna, kopertowe, 50x75 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Linen Tales for Bonami
Z mieszanki lnu, kopertowa, 80x80 cm
(24)
Dostawa od 19.11.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(35)
Dostawa od 16.10.2026
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(35)
Dostawa od 16.10.2026
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Oferty i zniżki
1
...
7
8
9
10
11
Powiązane kategorie
Zasłony i firany
Dywany
Pościel
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poduszki
Ulubione filtry
Poszewki na poduszki 40x40
Poszewki na poduszki 45x45
Poszewki na poduszki 40x60
Poszewki na poduszki 50x50
Poszewki na poduszki 50x70
Poszewki na poduszki 70x90
Poszewki na poduszki ze świątecznym motywem
Satynowe poszewki na poduszki