Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia do sypialni
Pościel
Pościel
...
Tekstylia do sypialni
Pościel
Pościel · Oferty i zniżki
Wybierz według typu
Poszewki na poduszki do spania
Filtry
1
Nowości
Premium
W magazynie
Wymiary pościeli
Skład i rodzaj materiału
Kolor
Rozmiar poduszki
+ Więcej (12)
Oferty i zniżki
1 248 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Felix
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, z ornamentami, ceglasta/brązowa, 140x200 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Chicory
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, kwiecista, brązowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234 zł
z kodem
292 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Lilyum
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, w paski, antracytowa, 140x200 cm
(2)
W magazynie
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 50x70 cm
(5)
Dostawa od 19.11.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 70x90 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Pościel Natural Stripes
Dwuosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, w paski, biała/beżowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
943 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, zielona, 135x200 cm
(10)
W magazynie
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, biała, 200x200 cm
(15)
W magazynie
231 zł
z kodem
288,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Checkerboard
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, z materiału bouclé, strukturalna, kremowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
211 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, biała, 230x220 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
z kodem
351 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Diamond
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna, biała, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Alpine Vilage
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, z nadrukiem, beżowa, 200x200 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Larsson Geo
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, polarowa, geometryczna, szara, 200x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, zielona, 200x200 cm
(20)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, biała, 135x200 cm
(42)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, biała, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, beżowa, 135x200 cm
(15)
Dostawa od 04.11.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Bianca
Pościel Egyptian Cotton
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z bawełny egipskiej, kremowa, 200x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bianca
Pościel Egyptian Cotton
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny egipskiej, biała, 135x200 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, ciemnoniebieska, 135x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, ciemnoniebieska, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
187,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, beżowa, 200x200 cm
(8)
W magazynie
157 zł
z kodem
195,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Diamond
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna, beżowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, biała, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, różowa, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, różowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, szara, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Bianca
Pościel Egyptian Cotton
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z bawełny egipskiej, biała, 200x200 cm
(2)
W magazynie
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Larsson Geo
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, polarowa, geometryczna, szara, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa/kremowa, 200x200 cm
(18)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa/kremowa, 135x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
131,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, szara, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Town
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, biała/beżowa, 135x200 cm
(17)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Candy Cane
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, z nadrukiem, czerwona/biała, 230x220 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, różowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, szara, 200x200 cm
(7)
W magazynie
229 zł
z kodem
285,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z ornamentami, ciemnozielona, 135x200 cm
(78)
Dostawa od 04.11.2026
98 zł
z kodem
122,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, beżowa, 200x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, szara, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
279 zł
z kodem
349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Lattice Cut
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, aksamitna, z ornamentami/strukturalna, kremowa/szarobeżowa, 200x200 cm
(52)
W magazynie
254 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z ornamentami, ciemnozielona, 200x200 cm
(36)
Dostawa od 04.11.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Town
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, biała/beżowa, 200x200 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
21
22
23
...
26
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zasłony i firany
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poduszki
Wkłady do poduszek
Ulubione filtry
Pościel francuska
Pościel 140x200
Pościel 200x200
Pościel 200x220
Biała pościel
Pościel 3D
Pościel ze świątecznym motywem
Bawełniana pościel
Satynowa pościel
Flanelowa pościel
Lniana pościel
Pościel z mikropluszu
Pościel z kory