Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 743 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, jasnoróżowa, 230x220 cm
(13)
W magazynie
351 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Ulubione
Bonami Essentials
Hamak Croatia
Długość 305 cm, szerokość 105 cm
(79)
W magazynie
439 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Narzuta Cuddly
Z mikropluszu, jasnoszara, 245x280 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
267 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Pościel LeBonom
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, jasnoniebieska, 200x220 cm
(35)
W magazynie
261 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Orion
Brytfanna Litina Smalt
Żeliwna, 22x42,5 cm, maksymalna temperatura 250 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
348 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Doniczka
Metalowa, z otworem drenażowym , ø 23,5 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Umbra
Osłonki na doniczki zestaw Triflora
5 szt., na zioła/wiszące, plastikowe, bez otworu drenażowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
380 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Vitaus
Dywan dziecięcy Cute Flowers Pink
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, różowy/w kolorze kości słoniowej, 120x180 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lustro Palermo
Ścienne, 40x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Narzuta Cosy Nori
Pikowana, z materiału sherpa, kremowa, 220x230 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Szkatułka na biżuterię Stowit
Drewniana, 26x22 cm, wysokość 12 cm
(7)
W magazynie
344 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Dywan dziecięcy Animal World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnoniebieski, ø 120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Bloomingville
Taca dekoracyjna Majsa
Marmurowa, 18x38 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
257 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Orion
Brytfanna Grande
26x41 cm, maksymalna temperatura 200 °C
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
384 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, metalowy, biały, 31x15 cm, wysokość 16 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
409 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Obraz White Tree
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
355 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Full Spring
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Narzuta Art Deco Pearl
Pikowana, zielona, 220x230 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
369 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Malerifabrikken
Obraz These Days 2
51x71 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
389 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Solange
Aksamitny, beżowy, 240x260 cm
(1)
W magazynie
274 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Koc Bubble
Z mikropluszu, w kolorze ochry, 130x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
321,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Narzuta Cuddly
Z mikropluszu, jasnoróżowa, 245x280 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
261,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Noah
Na baterie, stołowa, plastikowa, szerokość 9 cm, długość 15,5 cm, wysokość 25,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
Descanso
Pościel Fiori
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, ciemnoniebieska, 140x220 cm
W magazynie
293 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Styler
Obraz Paris
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Narzuta Dyed Yarn
Muślinowa, ceglasta, 230x250 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
459 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Light & Living
Figurki zestaw Cyclists
2 szt., metalowe, 24x18 cm, wysokość 22 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
429 zł
214,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(1)
W magazynie
253 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Bloomingville
Figurka Vinini
Kamionkowa, 13x18 cm, wysokość 27 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
268 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Crystal
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
209,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, żółta, 240x260 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
252,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
19x29 cm, wysokość 126 cm
(88)
W magazynie
278 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat Lemon – Anna Mörner
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna AstraGlass Polar Cloud
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/szklana, brązowa/w ciemnym naturalnym kolorze, ø 12 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
347 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Pościel LeBonom
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, różowa, 200x220 cm
(28)
W magazynie
259,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, beżowa, 240x220 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
288 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Premium
Kähler Design
Wazon Signature
Ręcznie malowany, ceramiczny, biały/niebieski, ø 16,5 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
337 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Faustine
Z mikrowłókna, biały/szary, 220x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Styler
Lustro Jyvaskyla
Ścienne, 60x86 cm
(109)
W magazynie
Ostatnie sztuki
273,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Paper Art 8
51x71 cm, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
389 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Deana
4 szt., 380 ml, ceramiczne, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
288 zł
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
10 szt., frotte, bawełniane, czarne, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
310,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Zilverstad
Ramka Family Tree
27x18 cm, stojąca, metalowa, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
293 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Catkins
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
399 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan dziecięcy Snowy Hills
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
zestaw 3 szt.
Ulubione
WMF
Doniczki zestaw Gourmet
3 szt., na zioła/samonawadniające, metalowe, ø 11 cm, wysokość 12,5 cm
(80)
W magazynie
Ostatnia sztuka
335 zł
111,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Linora
3 szt., 450 ml, ceramiczne, pomarańczowe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
255 zł
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Their Nibs
Pościel Untamed Cheetah
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, kwiecista, różowa/szara, 230x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
255 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
7
8
9
...
37
Załaduj więcej