Zniżka 25% na dywany |
Użyj kodu ALADIN →
-20% na markę Unique Furniture |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Summer Sale |
Zaoszczędź do 40% →
Dla profesjonalistów
Wszystko o zakupach
Aplikacja mobilna
50 zł dla Ciebie
Rejestracja
Logowanie
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Tekstylia
Dywany i wycieraczki
Dekoracje
Ogród
Sprzątanie i organizacja
Oświetlenie
Dla dzieci
Wyposażenie łazienki
Czas wolny i rozrywka
Dla zwierząt
Pomysły na prezenty
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Kategorie
Pomieszczenia
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
100 - 250 zł
5 015 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według oceny
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według oceny
Najtańsze ze sztukę
Mila Home Luxury
Pościel Earth-Inspired Calm
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, abstrakcyjny wzór, 240x220 cm
Dostawa od 15.07.2026
242 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Romane
Z mikrowłókna, zielony, 240x260 cm
(1)
Dostawa od 09.07.2026
224 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Romane
Z mikrowłókna, szary, 240x260 cm
(10)
Dostawa od 09.07.2026
224 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Roxy
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała/w kolorze terakoty, bawełniana, 140x200 cm
(5)
Dostawa od 09.07.2026
115 zł
Do koszyka
Porównaj
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Bichette
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała/różowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
Dostawa od 09.07.2026
115 zł
Do koszyka
Porównaj
douceur d'intérieur
Koc Ziggy
Z mieszanki bawełny, kremowy, 125x150 cm
(1)
Dostawa od 09.07.2026
115 zł
Do koszyka
Porównaj
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Dina
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała/zielona, bawełniana, 140x200 cm
(4)
Dostawa od 09.07.2026
115 zł
Do koszyka
Porównaj
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(715)
Dostawa od 03.07.2026
186 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+2
+3
+ Liczba sztuk (2)
Good Morning
Pościel dziecięca Hugs
Do łóżeczka, dwustronna, otwarta, brązowa/beżowa, bawełniana, 100x135 cm
(4)
Dostawa od 03.07.2026
108 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
JUNA
Ręcznik kąpielowy Nuance
Frotte, z mieszanki bambusa, geometryczny/w kratkę, niebieski/różowy, 70x140 cm
(3)
Dostawa od 26.06.2026
156 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Wymiary (2)
Their Nibs
Pościel Mon Coeur
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, biała/różowa, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 09.07.2026
199 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Wymiary (3)
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/różowa, 230x220 cm
(13)
Dostawa od 09.07.2026
164 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Wymiary (3)
Belle & Boo
Pościel dziecięca Ballerina
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, biała/różowa, bawełniana, 135x200 cm
(2)
Dostawa od 09.07.2026
165 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Wymiary (3)
Belle & Boo
Pościel dziecięca Pirates
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, bawełniana, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 09.07.2026
163 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Wymiary (3)
Belle & Boo
Pościel dziecięca Ballerina
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, biała/różowa, bawełniana, 120x150 cm
(1)
Dostawa od 09.07.2026
137 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Wymiary (3)
Tiseco Home Studio
Szlafrok Pippa
W rozmiarze S/M, z mikropluszu, w kolorze kości słoniowej
(1)
Dostawa od 23.07.2026
231 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Tiseco Home Studio
Szlafrok Pippa
W rozmiarze L/XL, z mikropluszu, szarobrązowy
(1)
Dostawa od 23.07.2026
233 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, w kolorze khaki, 150x250 cm
(2)
Dostawa od 23.07.2026
184 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Fartuch Gingham
Bawełniany, szarobrązowy
(1)
Dostawa od 23.07.2026
104 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, czarny, 150x150 cm
(2)
Dostawa od 23.07.2026
126 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, koniakowy, 150x150 cm
(2)
Dostawa od 23.07.2026
126 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Beżowa, 10x95 cm
(2)
Dostawa od 23.07.2026
106 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, w kolorze khaki, 150x150 cm
(2)
Dostawa od 23.07.2026
126 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Koc Pippa
Z mikropluszu, brązowy, 150x200 cm
Dostawa od 23.07.2026
164 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, czarny, 150x250 cm
(2)
Dostawa od 23.07.2026
182 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, różowy, 150x150 cm
(2)
Dostawa od 23.07.2026
126 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Szlafrok Pippa
W rozmiarze S/M, z mikropluszu, brązowy
(1)
Dostawa od 23.07.2026
231 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, koniakowy, 150x250 cm
(2)
Dostawa od 23.07.2026
184 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Cocoon
Z mikropluszu, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 23.07.2026
109 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Cocoon
Z mikropluszu, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 23.07.2026
109 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, różowy, 150x250 cm
(2)
Dostawa od 23.07.2026
182 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Brązowa, 10x95 cm
(1)
Dostawa od 23.07.2026
106 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+2
Catherine Lansfield
Pościel Countryside Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 09.07.2026
127 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, zielononiebieska, 230x220 cm
(89)
Dostawa od 09.07.2026
114 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Pościel Jacob Geo
Dwuosobowa, zapinana na guziki, strukturalna, beżowa, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 09.07.2026
165 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/różowa, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 09.07.2026
153 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, czarne, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(1)
Dostawa od 09.07.2026
136 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+6
+7
Catherine Lansfield
Pościel Disco Cherries Stripes
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/różowa, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 09.07.2026
128 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Grasmere Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, zielona/brązowa, 230x220 cm
(2)
Dostawa od 09.07.2026
204 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 90x140 cm
(1)
Dostawa od 09.07.2026
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+8
+9
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 90x140 cm
(17)
Dostawa od 09.07.2026
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+8
+9
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, ciemnozielone, 90x140 cm
(51)
Dostawa od 09.07.2026
116 zł
58 zł/szt.
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Folkstone Geo
Dwuosobowa, zapinana na guziki, strukturalna, beżowa, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 09.07.2026
194 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, beżowy, 130x170 cm
(1)
Dostawa od 09.07.2026
163 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Dwuosobowe, z perkalu, kremowe, 275x275 cm
(3)
Dostawa od 09.07.2026
121 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Crinkle Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, jasnobrązowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 09.07.2026
185 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, w kolorze khaki, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 09.07.2026
123 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Crinkle Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, biała, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 09.07.2026
212 zł
Do koszyka
Porównaj
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
94
95
96
...
105
Zobacz inne