Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 885 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, ciemnozielony, 130x170 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Kindsgut
Zabawka do wody Aquamarin
Silikonowa, rekomendowany wiek 0+ lat
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 40x40 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar poduszki (2)
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Yellow Tree
4 szt., na zamek , 45x45 cm
(22)
Dostawa od 15.12.2026
164 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Zabawka do wody Dusky Pink
Silikonowa, rekomendowany wiek 0+ lat
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Pieluszki Sea Garden
3 szt., jasnożółte, z bawełny organicznej, 70x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
39,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Salt&Pepper
Dzbanek do herbaty Ora Gloss
540 ml, new bone china, biały
Dostawa od 23.10.2026
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Zabawka do wody Pistachio
Silikonowa, rekomendowany wiek 0+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 40x40 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar poduszki (2)
Premium
Blomus
Wazon Ceola
Ceramiczny, szary, ø 13 cm, wysokość 25 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
zestaw 4 szt.
Roba
Pacynka
4 szt., tekstylna, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Lustro Suds
Kosmetyczne, ø 13 cm
Dostawa od 23.10.2026
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Abner
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, wysokość 14 cm
Dostawa od 21.10.2026
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Miska dekoracyjna Harmonia
Marmurowa, ø 17,5 cm
Dostawa od 21.10.2026
232 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Mono
2 szt., 315 ml
Dostawa od 23.10.2026
123 zł
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Meri Meri
Torebka dziecięca Floppy Ear Bunny
Bawełniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Plecak dziecięcy Leonard
Pojemność 8 l
W magazynie
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, różowa, 200x200 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
167 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
House Nordic
Obraz Tine
50x70 cm, z ramą w zestawie
Dostawa od 26.10.2026
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Obrus Gaia
Turkusowy, 110x160 cm
(8)
Dostawa od 16.10.2026
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
Nowość
S|P Collection
Dyfuzor Noru
O zapachu bergamotki/o zapachu żywicy, pojemność 400 ml, wysokość 12 cm
Dostawa od 23.10.2026
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Enchanted Butterfly
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
S|P Collection
Dyfuzor Noru
O zapachu wanilii/o zapachu neroli, pojemność 400 ml, wysokość 12 cm
Dostawa od 23.10.2026
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
My House
Prześcieradło Micro
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, różowe, 180x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Light & Living
Wazon Otaru
Ceramiczny, beżowy, ø 17 cm, wysokość 32,5 cm
Dostawa od 20.10.2026
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, beżowy, 170x210 cm
(49)
Dostawa od 16.10.2026
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Sleep Dreams
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z napisami, biała/różowa, 135x200 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
105,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Nowość
Kave Home
Poszewka na poduszkę Dorevi
Bawełniana/jedwabna, na zamek , abstrakcyjny wzór, 40x60 cm
Dostawa od 07.12.2026
213,16 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dziecięcy dywan do zabawy Play Space
Syntetyczny, z krótkim włosiem, ciemnoniebieski, 100x150 cm
Dostawa od 20.10.2026
167 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Light & Living
Wazon Avenia
Szklany, pomarańczowy, ø 22 cm, wysokość 17 cm
Dostawa od 20.10.2026
248 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Floral Imprint
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
199 zł
66,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Saturnus
Do kontaktu, metalowa/papierowa, biała/w kolorze srebra, szerokość 21 cm, długość 35 cm, wysokość 52 cm
(7)
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Mireni
Papierowa, ø 29 cm
Dostawa od 07.12.2026
114,94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Premier Housewares
Figurka Nason
Marmurowa, 18x18 cm, wysokość 12,5 cm
Dostawa od 29.10.2026
240 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Shine
300 ml, kamionkowy, w kolorze srebra z połyskiem
Dostawa od 21.10.2026
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Jada
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 18 cm
Dostawa od 29.10.2026
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Averie
Ręcznie wykonany, szklany, jasnożółty, ø 17 cm, wysokość 28 cm
Dostawa od 21.10.2026
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Podpórka do książek Savi
Kamienna
(1)
Dostawa od 19.10.2026
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik kąpielowy Olvira
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x140 cm
Dostawa od 07.12.2026
159,87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik kąpielowy Sedora
Frotte, bawełniany, żółty/biały, 70x140 cm
Dostawa od 07.12.2026
213,16 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Black+Blum
Butelka termiczna Explorer
650 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
Dostawa od 15.10.2026
167 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Restilo
Obrus Gaia
Jasnoszary, 110x160 cm
(13)
Dostawa od 16.10.2026
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Serela
Marmurowa, 18x35 cm
Dostawa od 14.12.2026
191,85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Zone
Kubek termiczny Singles
650 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
Dostawa od 26.10.2026
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
Premier Housewares
Miska dekoracyjna Deriva
Metalowa, 23x20 cm
Dostawa od 29.10.2026
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Wazon Twig
Wysoki, niebieski, ø 9 cm, wysokość 59 cm
Dostawa od 23.10.2026
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik kąpielowy Olvira
Frotte, bawełniany, zielony, 70x140 cm
Dostawa od 07.12.2026
159,87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik kąpielowy Olvira
Frotte, bawełniany, biały, 70x140 cm
Dostawa od 07.12.2026
159,87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
93
94
95
...
102
Załaduj więcej