Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 928 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoróżowe, 90x200 cm
(83)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (7)
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Savana Ride
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z satyny bawełnianej, różowe, 135x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Karlsson
Budzik Fat
Cyfrowy, 11x8 cm, wysokość 3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
218 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Dot
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø70x16 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Barlumi
Czarna, metalowa, LED, wbijana, do kontaktu, IP44, 40x1x84 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
HIP
Szlafrok Terry
W rozmiarze XS/S, bawełniany, beżowy
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Maravilla
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, 45x17x68 cm
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoróżowe, 200x220 cm
(83)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
Vialli Design
French press Diva
Pojemność 1 l, szklany
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Collection
Dyfuzor Iris: Herbal Notes
Ø 5,5 cm, wysokość 10,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
Design Letters
Mini ołówek
(1)
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan dziecięcy Jungle
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Vintage World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Restilo
Prześcieradło Ruby
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, frotte, beżowe, 160x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Bieżnik Light Grey
Lniany, 40x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Obraz Friday Evening
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
194,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Szlafrok Polyvelvet
W rozmiarze XS/S, z mikropluszu, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, żółte, 200x220 cm
(93)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
Styler
Obraz Hydrangea
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Szlafrok Cappa
W rozmiarze L, bawełniany, niebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(13)
Dostawa od 27.10.2026
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, szare, 185x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Tescoma
Maszynka do makaronu Delicia
Żółta, ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Susanna
W naturalnym kolorze, z litego drewna, do kontaktu, 44x11x42 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
Do koszyka
Do koszyka
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, białe, 200x220 cm
(93)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Full Beige
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
152 zł
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Stojak na laptopa Slim
Metalowy, 16x6 cm, wysokość 15 cm
(4)
Dostawa od 15.10.2026
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Albaleaf
Biała, ze stali nierdzewnej, LED, wbijana, solarna, IP44, 9,5x9,5x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Tranquil
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
204,99 zł
68,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, białe, 185x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, kremowe, 185x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, czarne, 185x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tefal
Kubek podróżny Travel Mug N2024510
360 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoniebieski
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Styler
Obraz Santorini
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
194,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Mandarines
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz White Vase
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
194,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
(2)
W magazynie
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Mila Home
Dywan dziecięcy Rainbow World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Styler
Obraz Lavender
75x56 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
194,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Robins
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
176,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Botany
2 szt., lniane, kwieciste, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Świecznik Sphere
Kamienny
Dostawa od 30.10.2026
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, niebieskie, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (5)
Styler
Obraz Blooming Roses
75x56 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 19.11.2026
194,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Embla
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Coco 1134
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 120 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoszare, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
1
...
91
92
93
...
103
Załaduj więcej