Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 928 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
410 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(26)
W magazynie
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
Premium
Stanley
Butelka termiczna All Day Slim Bottle Purple Dust
600 ml, ze stali nierdzewnej, lawendowa
(19)
W magazynie
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Strawberry Frills
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, różowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
141 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Fairytale Unicorn
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, 135x200 cm
(16)
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
10 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(719)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Liczba sztuk (2)
Bianca
Narzuta Quilted Lines
Pikowana, niebieska, 220x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, jasnoniebieska, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Pantone
Kubek Cortado Cloud Dancer 11-4201
375 ml, porcelanowy, biały
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Balvi
Organizer Head
Na artykuły papiernicze, z cementu, 8x11,5 cm, wysokość 12 cm
(11)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Polly
2 szt., 350 ml, ceramiczne, jasnożółte/jasnoniebieskie
W magazynie
184 zł
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Batman "The Emblem"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(4)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna
Ze sztucznego futra, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(63)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Catherine Lansfield
Koc Cuddly
Z mikropluszu, jasnoniebieski, 150x200 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
Stanley
Butelka termiczna IceFlow™ Bottle Fast Flow Violet Blossom
700 ml, ze stali nierdzewnej, różowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
noo.ma
Taca dekoracyjna Tenu
Drewniana, 15x32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Cattara
Żeliwna płyta grillowa Litina
Metalowa, wysokość 7,5 mm
(25)
W magazynie
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 100x150 cm
(5)
W magazynie
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Molly
3 szt., 400 ml, kamionkowe, białe/niebieskie
(2)
W magazynie
229 zł
76,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Palermo
4 szt., 500 ml
(2)
W magazynie
195 zł
48,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, szara, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Styler
Obraz Parus Pair
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
176,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Velvet and Faux Fur
Z mikropluszu, ciemnofioletowy, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Lost In Space
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska/szara, 135x200 cm
(15)
W magazynie
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Spidey
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(9)
W magazynie
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Taca dekoracyjna Travertine
Kamienna, 15x30,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna
Ze sztucznego futra, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(35)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, niebieska
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Bigso
Organizer Ingrid Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(10)
W magazynie
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, różowa, 200x200 cm
(5)
W magazynie
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, zielona, 200x200 cm
(20)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Morris
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Aurora
4 szt., 473 ml, do wina
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Belle & Boo
Pościel dziecięca Pirates
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, bawełniana, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bigso
Organizery zestaw Holger Canvas Paper Laminate
5 szt., na dokumenty, kartonowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Sass & Belle
Konewka Sausage Dog
Porcelanowa
(7)
W magazynie
121,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Bigso
Szkatułka na biżuterię Fawn Paper Laminate
Kartonowa, 26,5x19 cm, wysokość 19 cm
(2)
W magazynie
223 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Ramka Flute
19x23 cm, stojąca, szklana, czarna, rozmiar zdjęcia: 13x18/rozmiar zdjęcia: 15x21
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Ayyildiz Carpets
Dziecięcy dywan do zabawy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 120x170 cm
(11)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Pościel So Natural
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, brązowa, 200x200 cm
(5)
W magazynie
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoróżowy, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(112)
W magazynie
179,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
Ulubione
Mauro Ferretti
Wazon Woman
Porcelanowy, biały, 13x15 cm, wysokość 29 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
237,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka interaktywna Magnetic Vet Play
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Świeczniki zestaw Reem
2 szt., kamionkowe
(2)
W magazynie
124 zł
62 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Hello Kitty "Kuromi"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Pościel Vintage Rosebud Lace
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z perkalu bawełnianego, kwiecista, kremowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
douceur d'intérieur
Koc Lynx
Z mikropluszu, beżowy, 180x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
9
10
11
...
103
Załaduj więcej