Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 933 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, czarne, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
Design Letters
Mini ołówek
(1)
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Easy Care
Do łóżeczka, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Veronika Boulová
Plakat Nude Faces
29x41 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z mikropluszu, czarna, ø 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Diagonal
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, w kolorze khaki, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Tiseco Home Studio
Szlafrok Pippa
W rozmiarze L/XL, z mikropluszu, w kolorze kości słoniowej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
231 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Villa Altachiara
Figurka Pumpkin
Ceramiczna, ø 14 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Szara, 60x60 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Good Morning
Pościel dziecięca Adria
Do łóżeczka, zapinana na suwak, jasnoszara, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, brązowe, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (7)
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Botany
2 szt., lniane, kwieciste, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z satyny bawełnianej, różowe, 135x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
zestaw 4 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw
4 szt., frotte, bawełniane, żółte/niebieskie, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, zielone, 90x200 cm
(83)
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sunnylife
Ręcznik plażowy Summer Games
Geometryczny, biały, 90x160 cm
(1)
W magazynie
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ambiance
Naklejka dziecięca Mountains in Stars and Clouds
Na ścianę, 90x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoróżowe, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Szlafrok Tendresse
W rozmiarze M, bawełniany, jasnoszary
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Nova Arte
Frotte, z bawełny organicznej, w abstrakcyjny wzór, lawendowy/jasnobrązowy, 70x133 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Remundi
Naczynie do grilla
Metalowe, 32x20 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
221,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ręcznik kąpielowy Time
Frotte, bawełniany, geometryczny, jasnoszary, 70x140 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Angelia
Z gumką, dwuosobowe, muślinowe, jasnozielone, 160x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Mike & Co. NEW YORK
Obrus Honey
Z ornamentami, niebieski/różowy, 140x300 cm
(4)
W magazynie
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Restilo
Prześcieradło Ruby
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, frotte, beżowe, 160x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kave Home
Dyfuzor Sweet Vanilla Refill
O zapachu wanilii, pojemność 200 ml, ø 5 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106,49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, żółte, 200x220 cm
(93)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
Good Morning
Szlafrok Polyvelvet
W rozmiarze XS/S, z mikropluszu, niebieski
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
Artevasi
Doniczka Diana
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoróżowe, 90x200 cm
(83)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (7)
Foutastic
Szlafrok Cappa
W rozmiarze M, bawełniany, różowy
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Disorder
Frotte, z bawełny organicznej, niebieski/szary, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, białe, 200x220 cm
(93)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Ręcznik kąpielowy Frino
Frotte, bawełniany, biały, 70x140 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
HIP
Szlafrok Terry
W rozmiarze XL/XXL, bawełniany, jasnoszary
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
HIP
Szlafrok Terry
W rozmiarze XL/XXL, bawełniany, zielony
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mila Home
Poduszka ergonomiczna Bagel
Wypełniona pianką pamięciową, czarna, ø 44 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Joey
Jednoosobowa, otwarta, miętowa, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mike & Co. NEW YORK
Obrus Honey
Geometryczny, niebieski, 140x220 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Foutastic
Szlafrok Cappa
W rozmiarze L, bawełniany, różowy
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoróżowe, 200x220 cm
(83)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
Surdic
Osłonka na doniczkę Colgante
Wisząca, drewniana, wysokość 65 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Foutastic
Ręczniki zestaw
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 1x średni ręcznik (50x90)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
Fischer & Honsel
Dziecięca lampka nocna Ella
Silikonowa, LED, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru/z timerem/ze ściemniaczem, 11,5x9,5x12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Södahl
Ręcznik kąpielowy Comfort
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x140 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Good Morning
Pościel dziecięca Strong
Jednoosobowa, ciepła, zapinana na suwak, flanelowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
222 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Bieżnik White Botany
Lniany, kwiecisty, 40x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
79
80
81
...
103
Załaduj więcej