Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 922 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Restilo
Sztuczne kwiaty zestaw Dahlia
10 szt., wysokość 62 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
23,70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Manma
Z mieszanki lnu, na zamek , geometryczna/abstrakcyjny wzór, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Keter
Osłonka na doniczkę Rattan
Plastikowa, wysokość 43,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Lucie Floral Frill
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę/kwiecista, biała/niebieska, 200x200 cm
(18)
Dostawa od 04.11.2026
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Rex London
Gra karciana Texas Hold'em
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
15x15 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(77)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Zestaw naczyń dla dzieci Jesse
3 szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 240 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
ø 30 cm, plastik
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Pościel dziecięca Seashells
Do łóżeczka, kremowa, 80x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Monstera
29x41 cm
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Vajen
Z mikropluszu, brązowa, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat White Poppy
29x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Young Animals
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Rainbow Cuddly
Jednoosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, z mikropluszu, 135x200 cm
(5)
W magazynie
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, szaroniebieska, 200x200 cm
(105)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Seashelly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, niebieska, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna AstraGlass Sand Storm
W ciemnym naturalnym kolorze, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru, ø8x9 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 180 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Girl Power
29x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Christmas Elves
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, czerwona/niebieska, ze świątecznym motywem, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Kindsgut
Talerz dla dzieci
Silikonowy, szary, 16x25 cm
(2)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Retro Flat LED
Cyfrowy, z ładowarką bezprzewodową, 8x16 cm, wysokość 3 cm
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, ciemnoszara, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(14)
W magazynie
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Madeline
Zielony, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Frotte, bawełniany, pomarańczowy, 70x140 cm
(542)
W magazynie
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, metalowa, 40x25 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Świecznik Marble
Kamienny
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Prehistoric Land
Metalowy, kremowy/turkusowy, 280 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 4 szt.
WMF
Szklanki zestaw Kineo
4 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155,99 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 400 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
88,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, szara
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, niebieski, 137x229 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Wazon Brisa
Ręcznie malowany, kamionkowy, biały/niebieski, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artevasi
Doniczka Hemera
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 25 cm, wysokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Comallo
Z mieszanki wełny, zielona, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Mini
Kilim dziecięcy Saga
Wysokość 100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 55x55 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Done by Deer
Zabawka wisząca Elphee
Rekomendowany wiek 0+ lat
(102)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Euromant
Koc Linen
Z mieszanki bawełny, niebieski, 140x180 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
196 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Ribbed
Z mikropluszu, ceglasty, 130x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Artevasi
Doniczka Capri
Wisząca/samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 28,5x50 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Wisteria
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała/fioletowa, 135x200 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Retro
Frotte, z bawełny organicznej, geometryczny/w kratkę, niebieski/brązowy, 70x133 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, biały, 210x160 cm
(80)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, szarozielone, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
1
...
69
70
71
...
103
Załaduj więcej