Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 921 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Areca
4 szt., 350 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Kave Home
Ręcznik Dorane
Frotte, bawełniany, zielony/beżowy, 50x90 cm
W magazynie
109 zł
z kodem
127,78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Really Nice Things
Obraz Beach Way
140x140 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
157 zł
z kodem
184,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Melien
Żakardowa, na zamek , abstrakcyjny wzór/strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Twist
Biała/szara, papierowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, ø8x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Figura
Bawełniana, na zamek , abstrakcyjny wzór, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Restilo
Narzuta Meadore
Żółta, 170x270 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tescoma
Forma na muffiny Compact
27 x 35,5 cm, metal
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Blossom
Niebieska/brązowa, ze zdejmowaną poszewką
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo and Stitch "Kiss"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, fioletowa, bawełniana, 140x200 cm
(5)
W magazynie
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
HIP
Pościel Omaira
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła/dwustronna, flanelowa, w mandalę/z nadrukiem, zielona, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Keter
Osłonka na doniczkę Rattan
Plastikowa, wysokość 43,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
My House
Koc Island
Z materiału sherpa, różowy, 150x200 cm
(4)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sorrel Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, zielona, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Santos
Z bawełny z recyklingu, ciemnoniebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Junie
Żakardowa, na zamek , strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kubki zestaw Moscow Mule
4 szt., 80 ml, miedziane, do moscow mule, w kolorze miedzi
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Ręcznik kąpielowy Soft Zero Twist Spa Towel
Bawełniany, beżowy, 100x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Dalel
Z mieszanki bawełny, na zamek , geometryczna/w paski, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brighton Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Adeline
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała/pomarańczowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vialli Design
Dzbanek termos Soho
1 l, w kolorze matowego srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Spring Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Składane krzesło kempingowe Rochefort
Metalowe/tekstylne, 50x64 cm, wysokość 47 cm
(12)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zestaw naczyń dla dzieci Sharks
5 szt., z melaminy
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu cytryny, czas palenia 60 h, liczba knotów 3 szt., ø 13 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Belle & Boo
Pościel dziecięca Ballerina
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, biała/różowa, bawełniana, 120x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Sella
Ręcznie wykonana, kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Stripe
4 szt., 450 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Travelposter
Plakat London
30x40 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Elena
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, kwiecista, jasnoniebieska, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Zestaw do zabawy Thyra
Rekomendowany wiek 18+ msc, BPA free
W magazynie
Ostatnia sztuka
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Wazon Inu
Ręcznie wykonany, szklany, zielony, ø 11 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Henry
Z mikropluszu, biała, 220x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Palsha
Kremowa, 170x210 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Riviera Tiles
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, niebieska, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 180 ml, do szampana
W magazynie
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Reality
Girlanda świetlna Ember
Plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 600 cm
W magazynie
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Mic
Z mikropluszu, jasnozielona, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, niebieska, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Heart
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z kory, z nadrukiem, biała/różowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Sea
Jednoosobowa, dwustronna, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Pokrowiec na parasol
Czarny/szary, wysokość 256 cm
(10)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Heart
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z kory, z nadrukiem, biała/różowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Ręcznik kąpielowy Navira
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu róży, czas palenia 60 h, liczba knotów 3 szt., ø 14 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Fluorescencyjna pościel dziecięca Peppa Pig
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Kubek termiczny Natural brushed
375 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
63
64
65
...
103
Załaduj więcej