Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 755 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Markslöjd
Świecznik elektryczny Ariele
Biały, z płyty MDF, do kontaktu, 57x7x62 cm
(2)
W magazynie
280 zł
Do koszyka
Do koszyka
Antic Line
Mała dekoracja Popcorn Cart
Metalowa, ø 8 cm, wysokość 26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
280 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, pomarańczowa/szara, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
280 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
WOOOD
Wazon Decennia XL
Ceramiczny, ø 17 cm, wysokość 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
280 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Głośnik Drum
Bluetooth, bezprzewodowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
280 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Obraz Mirta
40x58 cm, 3D
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
280,83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Happy Jumps
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, kremowy, ø 120 cm
(9)
W magazynie
280,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Kupla
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 30 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Hanse Home
Dywan dziecięcy Hot Air Balloon
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(8)
W magazynie
281 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Pique
Bawełniana, beżowa, 220x240 cm
(234)
W magazynie
281 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Native Natural
Koc
Wełniany, zielony, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Wazon Melange
Ręcznie wykonany, szklany, ø 23 cm, wysokość 26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Szlafrok Lindu
W rozmiarze S/M, bawełniany, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
281 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Native Natural
Koc
Wełniany, szary, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
281 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 630 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
140,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 380 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
140,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Native Natural
Koc Diamond
Wełniany, beżowy, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Native Natural
Koc Diamond
Wełniany, zielony, 140x200 cm
(3)
Dostawa od 23.10.2026
281 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Szlafrok Lindu
W rozmiarze S/M, bawełniany, brązowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Szlafrok Lindu
W rozmiarze S/M, bawełniany, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Szlafrok Lindu
W rozmiarze XXL, bawełniany, zielony
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
281 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Ulubione
LEIFHEIT
Myjka do okien Nemo 51030
(29)
W magazynie
281,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Narzuta Atlantis
Pikowana, biała, 200x220 cm
(755)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan dziecięcy Little Ballerina
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
Bloomingville
Wazon Ingolf
Szklany, brązowy, 18x19,5 cm, wysokość 26 cm
(18)
W magazynie
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Budzik Brick Click
Cyfrowy, 4,5x15 cm, wysokość 10 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Rosendahl
Dzbanek termos Day Break
1 l, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Holmegaard
Dekanter Perfection
2,2 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Figurka Leopard
Z żywicy polimerowej, 15,5x23 cm, wysokość 29 cm
(19)
Dostawa od 26.10.2026
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Kinkiet dziecięcy Cat
Czarny, z płyty MDF, LED, do kontaktu, z półką, 27x12x29 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Narzuta Cuddly
Z mikropluszu, biała, 245x280 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Rosendahl
Dzbanek termos Stay Warm
1 l, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Pościel Double Heart
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, z nadrukiem, żółta, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., plastikowe, wysokość 58 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Dakls
Osłonki na doniczki zestaw
Plastikowe, wysokość 58 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Bridgerton Regal Birds
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, beżowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Rainbow Cuddly
Dwuosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, z mikropluszu, 200x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bawełny organicznej, w paski, niebieski/kremowy, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Lattice Cut
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, aksamitna, z ornamentami/strukturalna, kremowa/szarobeżowa, 230x220 cm
(4)
W magazynie
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Lattice Cut
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, aksamitna, z ornamentami/strukturalna, czarna, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Styler
Obraz Idyll View
85x113 cm, drukowany, na płótnie
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 810 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
142 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bawełny organicznej, w paski, beżowy/kremowy, 140x200 cm
W magazynie
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bawełny organicznej, w paski, ciemnozielony/kremowy, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bianca
Pościel Mayfair
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, biała, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Podpórka do roślin
Drewniana, 30x30 cm, wysokość 150 cm
Dostawa od 29.10.2026
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dziecięcy dywan do zabawy Gameplan
Syntetyczny, z krótkim włosiem, ciemnoszary, 120x170 cm
(16)
W magazynie
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley
Pikowana, aksamitna, niebieska, 220x220 cm
(7)
W magazynie
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
9
10
11
...
37
Załaduj więcej